1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Роденденски пораки....

Дискусија во 'Канта' започната од Sophy32, 2 јули 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Sophy32

  Sophy32 Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 јуни 2010
  Пораки:
  4
  Допаѓања:
  0
  за 2 дена му е на дечко ми роденден...дали би можеле да напишете некоја убава SMS порака?? :^) :^)
   
 2. Angelche

  Angelche Популарен член

  Се зачлени на:
  6 мај 2010
  Пораки:
  3.747
  Допаѓања:
  1.358
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.