1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Роденденски торти

Дискусија во 'Канта' започната од mackice, 24 септември 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. mackice

  mackice Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 септември 2010
  Пораки:
  237
  Допаѓања:
  12
  Ајдее дајте некој убав рецепт за торта,роденден ми се ближи, и идеи како да ја украсам....
   
 2. viki44e

  viki44e Популарен член

  Се зачлени на:
  17 мај 2010
  Пораки:
  1.988
  Допаѓања:
  1.087
  Имаш ваква тема.. |( Разгледај и ќе ја најдеш ;)
   
 3. mmmamaa

  mmmamaa Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 јули 2010
  Пораки:
  21
  Допаѓања:
  4
  e dobro kaj ima vakva tema?ja baram za vakvi raboti i ne najdov.. i zashto mora site da ste tolku loshi i neljubezni so novite lugje na sajtov koi ne znaat shto kaj se naogja?!aman!
   
 4. Annath

  Annath Форумски идол

  Се зачлени на:
  9 јануари 2010
  Пораки:
  22.660
  Допаѓања:
  196.334
  Пол:
  Женски
  http://forum.femina.mk/recepti/recepti-za-torti-t1388/

  http://forum.femina.mk/hrana-i-pijaloci/rodendenska-torta-t2565/

  Еве две теми, се надевам ќе најдеш нешто што ти се допаѓа. И не се сите нељубезни и лоши - само треба да се прочитаат правилата, и да се користи модулот за напредно пребарување за да се најдат темите што ви требаат.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.