1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Роденденско изненадување

Дискусија во 'Канта' започната од Breezy16, 26 септември 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Breezy16

  Breezy16 Активен член

  Се зачлени на:
  23 април 2012
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  2
  Здраво на сите членки на сајтот!
  Имам некоја мака па се надевам ќе ми помогнете :)
  Прво да напоменам дека имам 17 години и во врска сум 10 месеци, па уште 2 месеци правиме 1 година со саканиот. Епа сега на нашата годишнина, е и неговиот роденден, така да ако имате идеи како да го изненадам, каков поклон би му дала итн. ве молам пишете. Инаку во принцип не сум некоја романтична девојка, но би сакала да е нешто посебно затоа што тој навистина заслужува. :inlove:
   
 2. Snow-Queen

  Snow-Queen Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 ноември 2011
  Пораки:
  15.266
  Допаѓања:
  15.008
  Пол:
  Женски
 3. Breezy16

  Breezy16 Активен член

  Се зачлени на:
  23 април 2012
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  2
  Благодарам Snow-Queen :*
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.