1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Сè што знаеш за форумџиката над тебе

Дискусија во 'Форумски игри' започната од Breezy, 2 септември 2011.

 1. Breezy

  Breezy Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 јуни 2011
  Пораки:
  476
  Допаѓања:
  765
  Што знаете за членот над вас? И без технички детали, како време на зачленување, му ја знам локацијата итн, итн.
  Над мене нема никој, а сама за себе знам.. доволно. :)
   
 2. starbucks

  starbucks Популарен член

  Се зачлени на:
  12 април 2011
  Пораки:
  3.064
  Допаѓања:
  6.663
  Се што знаеш за форумџиката над тебе

  Знам дека го обожава Мајкл Џексон.
   
 3. vendiii

  vendiii Популарен член

  Се зачлени на:
  13 февруари 2011
  Пораки:
  1.368
  Допаѓања:
  2.464
  Се што знаеш за форумџиката над тебе

  Нејќе фејсбук и е против лигавењето на него :!: :D
   
 4. Monna.Monna

  Monna.Monna Популарен член

  Се зачлени на:
  4 ноември 2010
  Пораки:
  3.562
  Допаѓања:
  7.990
  Пол:
  Женски
  Се што знаеш за форумџиката над тебе

  Знам дека е за Барселона :D
   
 5. Tanny

  Tanny Популарен член

  Се зачлени на:
  19 ноември 2010
  Пораки:
  564
  Допаѓања:
  401
  Се што знаеш за форумџиката над тебе

  знам дека го сака енрике :D
   
 6. BoaVista

  BoaVista Форумски идол

  Се зачлени на:
  23 август 2010
  Пораки:
  3.911
  Допаѓања:
  31.646
  Пол:
  Женски
  Се што знаеш за форумџиката над тебе

  Знам дека многу често игра форумски игри и дека обожава корсети ;)
   
 7. Sparks

  Sparks Популарен член

  Се зачлени на:
  5 ноември 2010
  Пораки:
  896
  Допаѓања:
  3.193
  Се што знаеш за форумџиката над тебе

  Знам дека е голем фан на фудбал исто како мене, за Реал душа дава, а за Роналдо ич да не правиме муабет :)
  Знам дека обожава политика.
  Знам дека исто обожава да се дотерува, секогаш да е тип топ средена.
  Исто знам дека ќе биде активна во темава затоа што обожава форумски игри :P
   
 8. The.Crab

  The.Crab Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 февруари 2011
  Пораки:
  629
  Допаѓања:
  370
  Пол:
  Женски
  Се што знаеш за форумџиката над тебе

  Знам дека е зачленета на 6 ноември 2010 г. :)
   
 9. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.732
  Допаѓања:
  5.151
  Се што знаеш за форумџиката над тебе

  А јас знам дека е зачленета на 24 Февруари 2011. Дури знам и во колку часот - 16:01 |(
   
 10. sesilija

  sesilija Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  4.177
  Допаѓања:
  13.276
  За ким не знам многу :( - знам дека е од Охрид и дека сака да се вози на веспа и тоа е се што знам :lol:
   
 11. eli25

  eli25 Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 септември 2010
  Пораки:
  14.627
  Допаѓања:
  121.369
  Знам дека е многу згодна,сака здраво да се храни ,води грижа за себе,има убава чоколадна боја и многу сакаше да ни помогне да си го хидратираме правилно телото после сончање :$ :)
   
  На Dorotka му/ѝ се допаѓа ова.
 12. lolyta777

  lolyta777 Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2011
  Пораки:
  2.337
  Допаѓања:
  6.898
  Пол:
  Женски
  Знам дека сака искреност, не сака фолирање, лаги и улизувања.
   
 13. BoaVista

  BoaVista Форумски идол

  Се зачлени на:
  23 август 2010
  Пораки:
  3.911
  Допаѓања:
  31.646
  Пол:
  Женски
  Знам дека е правничка и дека има мооогу слатка малечка ќеркичка која секогаш тип топ дотерана ;)
   
 14. Monna.Monna

  Monna.Monna Популарен член

  Се зачлени на:
  4 ноември 2010
  Пораки:
  3.562
  Допаѓања:
  7.990
  Пол:
  Женски
  Знам дека го сака Кристијано Роналдо :wasntme:
   
 15. Breezy

  Breezy Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 јуни 2011
  Пораки:
  476
  Допаѓања:
  765
  Знам дека ќе и бидам деверуша на свадбата со нејзиниот единствен Енрике. :D
  Се договоривме за фустаните, праска боја, нели?
   
 16. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.669
  Допаѓања:
  64.955
  Пол:
  Женски
  ЗД не сака да се навраќа на страри работи, дека е културно и воспитано девојче :)
   
 17. Plavusa.17

  Plavusa.17 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 март 2011
  Пораки:
  4.133
  Допаѓања:
  6.033
  Сака да управува со форумов, желба и е. Мистериозна е и не открива многу за себе. Верена е, мислам :^) За некое време ќе се земе со саканиот, живеат заедно. Вработена оди со 2 автобуси на работа. Има долга коса. Тоа е се што ми текна и мислам дека е точно, ако не чекам исправка :)
   
 18. BoaVista

  BoaVista Форумски идол

  Се зачлени на:
  23 август 2010
  Пораки:
  3.911
  Допаѓања:
  31.646
  Пол:
  Женски
  Сака да оди на државен и само на државен, приватен факултет не доаѓа во предвид :lol: ;) На митинзите на Вмро е во првите борбени редови. Мрази ,,провинцијалки,, во Скопјето оти било пренатрупано. Многу упорна е во форумските игрички итн итн
  Ај во некој нареден пост повеќе :) ;)
   
 19. Plavusa.17

  Plavusa.17 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 март 2011
  Пораки:
  4.133
  Допаѓања:
  6.033
  ^ 1 и 4 да, ама 2 и 3 не се баш така дефинитивно. 50% точно. Инаку знам дека си адвокат полагаше правосуден, го положи, се врати од одмор, си пиела многу пиво таму...ги поддржуваш Сдсм...висока си, бринета во втората половина од дваесетите години... Отприлика тоа го знам :)
   
 20. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.669
  Допаѓања:
  64.955
  Пол:
  Женски
  Прилично арогантна девојка, цврсто се држи до своите ставови и убедувања. Знам дека е 4та средно и дека сигурно ќе се запишува на државен факултет. (Не знам на кој само :wasntme: )