Сè што знаеш за форумџиката над тебе

Дискусија во 'Форумски игри' започната од Breezy, 2 септември 2011.

 1. Herrera

  Herrera Популарен член

  Се зачлени на:
  14 јануари 2012
  Пораки:
  836
  Допаѓања:
  8.702
  Знам дека е скорпија у хороскоп ( исто како маж ми :lol: )
   
 2. DAngel

  DAngel Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 март 2011
  Пораки:
  10.821
  Допаѓања:
  55.596
  Дека прави магии.
   
  На Herrera му/ѝ се допаѓа ова.
 3. tinka-mace

  tinka-mace Популарен член

  Се зачлени на:
  5 мај 2013
  Пораки:
  3.400
  Допаѓања:
  15.955
  Живее надвор од МК :?:
   
  На Herrera му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Kimberly11

  Kimberly11 Популарен член

  Се зачлени на:
  27 септември 2015
  Пораки:
  4.605
  Допаѓања:
  19.542
  Пол:
  Женски
  Гледа Забрането јаболко :inlove:
   
  На tinka-mace му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Rago

  Rago Активен член

  Се зачлени на:
  18 декември 2020
  Пораки:
  20
  Допаѓања:
  11
  Пол:
  Машки
  Deka e Kimberly:))
   
 6. LadyLollypop

  LadyLollypop Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 февруари 2019
  Пораки:
  839
  Допаѓања:
  4.338
  Пол:
  Женски
  Ништо...
   
  На Rago му/ѝ се допаѓа ова.
 7. Kimberly11

  Kimberly11 Популарен член

  Се зачлени на:
  27 септември 2015
  Пораки:
  4.605
  Допаѓања:
  19.542
  Пол:
  Женски
  Не ми текнува
   
 8. Sejfullai

  Sejfullai Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 јуни 2019
  Пораки:
  970
  Допаѓања:
  14.483
  Пол:
  Женски
  Медицина учи, има другарка што сака да се префрла у Штип, слабичка е, има долга коса... толку
   
 9. Ketchup

  Ketchup a cup full of holy spirit Член на тимот

  Се зачлени на:
  23 декември 2014
  Пораки:
  5.341
  Допаѓања:
  38.585
  Преферира токсични дечковци. Алкохоличар. Кога не пие алкохол, пие детокс чаеви и е на здрава исхрана. Има добра душа. :l:
   
  На Sejfullai му/ѝ се допаѓа ова.
 10. Sejfullai

  Sejfullai Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 јуни 2019
  Пораки:
  970
  Допаѓања:
  14.483
  Пол:
  Женски
  Јаде вегански нудли со морков. Мислам тоа доволно кажува за останатите психолошки карактеристики на членов.
   
  На martiiinna и Ketchup им се допаѓа ова.
 11. martiiinna

  martiiinna Популарен член

  Се зачлени на:
  23 јануари 2016
  Пораки:
  854
  Допаѓања:
  4.334
  Пол:
  Женски
  Има одличен вкус за чорапи, целосно посветена на онлајн предавањата и обожава да игнорира црвени знаменца.
   
  На Sejfullai му/ѝ се допаѓа ова.
 12. Fauhxy

  Fauhxy Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 август 2016
  Пораки:
  290
  Допаѓања:
  1.945
  Пол:
  Женски
  Има 42 години, среќно е заљубена, малце е расист
   
  На Sejfullai му/ѝ се допаѓа ова.
 13. martiiinna

  martiiinna Популарен член

  Се зачлени на:
  23 јануари 2016
  Пораки:
  854
  Допаѓања:
  4.334
  Пол:
  Женски
  Има личен шофер, учи на приватен факултет во сопственост на нејзините и омилен десерт ѝ е киндер хепи хипо.
   
  На Sejfullai, Fauhxy и dayla им се допаѓа ова.
 14. Sejfullai

  Sejfullai Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 јуни 2019
  Пораки:
  970
  Допаѓања:
  14.483
  Пол:
  Женски
  Сака melanin kings
   
 15. Tajnaotrovna

  Tajnaotrovna Форумски идол

  Се зачлени на:
  30 јули 2011
  Пораки:
  1.985
  Допаѓања:
  20.978
  Пол:
  Женски
  Ништо не знам.
   
 16. GirlWithACat

  GirlWithACat Активен член

  Се зачлени на:
  30 ноември 2020
  Пораки:
  196
  Допаѓања:
  259
  Пол:
  Женски
  И јас ништо не знам...
   
 17. sunshinebabe

  sunshinebabe Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 мај 2020
  Пораки:
  275
  Допаѓања:
  1.633
  Пол:
  Женски
  Исто и јас ништо не знам.
   
 18. Arjanit2021

  Arjanit2021 Активен член

  Се зачлени на:
  14 јануари 2021
  Пораки:
  83
  Допаѓања:
  120
  Пол:
  Машки
 19. marija305

  marija305 Популарен член

  Се зачлени на:
  3 декември 2014
  Пораки:
  995
  Допаѓања:
  7.534
  Пол:
  Женски
  Се зачленил пред скоро време
   
 20. Star_dust

  Star_dust Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 ноември 2019
  Пораки:
  527
  Допаѓања:
  5.063
  Пол:
  Женски
  Знам дека е прва година на факултет.