Сè што знаеш за форумџиката над тебе

Дискусија во 'Форумски игри' започната од Breezy, 2 септември 2011.

 1. vendiii

  vendiii Популарен член

  Се зачлени на:
  13 февруари 2011
  Пораки:
  1.368
  Допаѓања:
  2.460
  Шопинг во Солун ,
  Чисто Скопје
  Државен факултет :rock:
  Инает
  Упорна

  Редактирам

  Виножито

  Нашиот Хитлер :lol: ме сфаќа веројатно не се лути :wasntme: интересна ми е кога прави чистки ...

  Строга
  Принципиелна
  Верена (ова ме зачуди )
  Реална
  Нејќе да се улизува -Поштувам :)
  Фудбал не прати
  Заљубена
  Не се впушта во авантури често знае кога е доста
   
 2. BoaVista

  BoaVista Форумски идол

  Се зачлени на:
  23 август 2010
  Пораки:
  3.866
  Допаѓања:
  30.461
  Пол:
  Женски
  Обожава фудбал. Навива за Челзи, го обожава Џон Тери и..... Меси :lol: Иако не сака да признае ја сака и Барса, а го мрази Реал :devil: . Тешко се заљубува и изгледа дека е ладнокрвна во поглед на машките :)
   
 3. vendiii

  vendiii Популарен член

  Се зачлени на:
  13 февруари 2011
  Пораки:
  1.368
  Допаѓања:
  2.460
  Правник :rock:
  За политика можеш да дебатираш до утре сабајле ...
  СДСМ :wasntme:
  Има стил, и стас
  Реал Мадрид
  Дооооооооооооооооооооооооооолга врска ...
  Објективна , најчесто ...

  Ова се досега заклучено ама додека чепкав низ тема ме разочара :( користам прилика ...


  Вака ли ? ! После се ... Какво предавство :( :@ :D
   
 4. Pelikuna

  Pelikuna Популарен член

  Се зачлени на:
  15 април 2011
  Пораки:
  1.961
  Допаѓања:
  2.021
  Дека навива за Челшит,ова...Челзи,дека спрема голема одмазда за еден "фраер" :D и така
   
 5. sesilija

  sesilija Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  4.177
  Допаѓања:
  13.266
  За Пекулина без да и чепкам низ мислењата, не знам ништо :tmi: :(
   
 6. Juicy

  Juicy Популарен член

  Се зачлени на:
  16 декември 2010
  Пораки:
  1.720
  Допаѓања:
  9.393
  Пол:
  Женски
  Дека има направено корекција на носот и е задоволна :)
   
 7. sesilija

  sesilija Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  4.177
  Допаѓања:
  13.266
  :D ова ти беше скроз грешка ;)

  Знам дека има ист аватар со Мистериоуз и затоа ги мешам :devil:
   
 8. lolyta777

  lolyta777 Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2011
  Пораки:
  2.337
  Допаѓања:
  6.828
  Пол:
  Женски
  Знам дека е директна, не оди одоколу ако сака нешто да ти каже, ќе ти каже без да врти како киша око Крагуевца, знам дека некогаш и многу погрешно е сфатена, мила ми е мнооооогу и има прекрасна насмевка.
  Толку за нашата Сеси, друг пат повеќе.
   
 9. starbucks

  starbucks Популарен член

  Се зачлени на:
  12 април 2011
  Пораки:
  3.064
  Допаѓања:
  6.658
  По професија е правник, мажена е и има ќеркичка.
   
 10. Breezy

  Breezy Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 јуни 2011
  Пораки:
  476
  Допаѓања:
  765
  Не ја бива за цртање и пеење, учи медицина, омилен актер и е Леонардо Дикаприо.
   
 11. x.Daisy.x

  x.Daisy.x Популарен член

  Се зачлени на:
  24 август 2010
  Пораки:
  3.767
  Допаѓања:
  13.127
  Знам дека е многу убава.

  И да ти кажам, баш и незнам многу за тебе..(карактерно) :wasntme:
   
 12. Monna.Monna

  Monna.Monna Популарен член

  Се зачлени на:
  4 ноември 2010
  Пораки:
  3.561
  Допаѓања:
  7.972
  Пол:
  Женски
  Знам дека ја сака третата смена :D
   
 13. kelly.r

  kelly.r Популарен член

  Се зачлени на:
  29 јануари 2011
  Пораки:
  414
  Допаѓања:
  190
  го сака Барни од How I met your mother :)
   
 14. Doozy

  Doozy Форумски идол

  Се зачлени на:
  22 април 2010
  Пораки:
  4.654
  Допаѓања:
  59.650
  Па знам дека не пишува често, инаку би дознала многу повеќе за неа. Воедно и молба да дозволи подобро да ја запознаеме. :D
   
 15. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  19.539
  Допаѓања:
  51.346
  Пол:
  Женски
  Знам дека се запиша на Филолошки, знам дека има смисла за хумор, знам дека е сингл и дека не сака да се замара со врска :)
   
 16. BoaVista

  BoaVista Форумски идол

  Се зачлени на:
  23 август 2010
  Пораки:
  3.866
  Допаѓања:
  30.461
  Пол:
  Женски
  Знам дека е непушач, знам дека живее заедно со дечкото, знам дека во хороскоп е бик исто како мене ;), знам дека е голем гурман , знам дека е скептик во однос на нови пријателсва и тешко се отвара пред луѓето...итн итн
   
 17. sesilija

  sesilija Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  4.177
  Допаѓања:
  13.266
  Знам дека не е од Скопје, дека е правник ама не знам дали дипломирала или учеше за правосуден испит, дека има долгогодишна врска, сака жолта боја (барем за чевли) :lol: сака да гледа фудбал, има остар поглед 8) и знае како да дебатира во темата за политика.

  Доста е, да имам материјал и за понатаму :)
   
 18. FBI

  FBI Популарен член

  Се зачлени на:
  1 јули 2010
  Пораки:
  1.513
  Допаѓања:
  5.297
  -Знам дека е екстремен љубител на иронијата и вистината
  -Знам дека е ненормално згодна и убава
  -Знам дека е паметна
  -Знам дека е екстра готвач и љубител на зачини
  -Знам дека кога нешто ќе зацрта- го исполнува
  -Знам дека не сака лигави луѓе или луѓе со променливи ставови, кои се исто така неаргументирани
  -Знам и од кој град е :*
   
 19. pink4ever

  pink4ever Популарен член

  Се зачлени на:
  23 октомври 2010
  Пораки:
  1.042
  Допаѓања:
  1.009
  -Има суперблог.
  -Пишува квалитетно и не безпотреба.
  -Вага.
  -Неизбрзува и размислува пред нешто да направи.
  -Умерена, фина и амбициозна. :) :hug:
   
 20. sesilija

  sesilija Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  4.177
  Допаѓања:
  13.266
  Знам дека е маљо што би рекле Охриѓани :lol: и дека порано спамираше по темите- секаде ја имаше, ама сега се смири
  Знам дека ја сака розевата боја и Мајли :)