Сè што знаеш за форумџиката над тебе

Дискусија во 'Форумски игри' започната од Breezy, 2 септември 2011.

 1. vendiii

  vendiii Популарен член

  Се зачлени на:
  13 февруари 2011
  Пораки:
  1.368
  Допаѓања:
  2.460
  Не се двоуми да го каже својот став иако многу поразличен од другите ...
  Знае да биде дрска (ама во нормала ) и јас знам да бидам ваква. Независна не си ја дава слободата . Сака тестенини. Се грижи за изгледот и е згодна :wasntme: . Постовите и се аргументирани и издржани . Упорна и истрајна .
  И овој пат ја утна со аватаров :tmi: :D
   
 2. crazyinlove19

  crazyinlove19 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 март 2011
  Пораки:
  3.754
  Допаѓања:
  3.711
  Секогаш дава одлични совети, знае што сака и не се плаши да го изрази своето мислење, какво и да е. Забавна е, дружељубива, комуникативна (колку што можам да видам од постовите)
   
 3. Doozy

  Doozy Форумски идол

  Се зачлени на:
  22 април 2010
  Пораки:
  4.654
  Допаѓања:
  59.650
  Очигледно е крејзи ин лав. Знам дека имаше нешто проблеми со дечкото, се надевам се е океј сега. :) Редовна во љубовни совети и проблеми, секогаш помага и никогаш, ама никогаш не сум ја прочитала да пристапи кон некој проблем со сарказам и иронија. Ми се чини дека порано ја сретнував повеќе, сега некако ја нема. :D
   
 4. sesilija

  sesilija Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  4.177
  Допаѓања:
  13.266
  Знам дека е дипломат, не сака да се расправа воопшто , знае да се исконтролира а тоа е карактерна особина која ја ценам, можеби затоа што јас не знам да се контролирам :tmi: :lol:

  Од Велес е, ама годинава ќе учи во Скопје со Карина :*
  Многу е паметна, трудољубива, си го сака семејството иако понекогаш ја нервираат и има одлична смисла за хурмор.
  Сака да ослаби, и успева во тоа, со многу карактер и желба.
  :*
   
 5. Mistery

  Mistery Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 декември 2010
  Пораки:
  767
  Допаѓања:
  1.625
  ехеееееее се што знам за оваа особа !!!!!!!!! книга ќе напишам ;)

  знам дека има добро и меко гзе :tmi: :lol:

  доста интелигентна, секогаш расположена за дебата, многу позитивна и секогаш тука за пријател и пријателка. Знае што сака, има свои погледи кон животот и не се плаши сама да се бори против светот. Амбициозност за 100 луѓе !!!!!! никогаш не и е доволно од знаење и усовршување....Многу пријатна особа, со која што муабети ќе ви идат без проблем на која и да било тема, и ај доста те фалам....У кратки црти девојкава е - не се среќава секој ден ваква личност ;) Тој што ја знае - е богата личност :*
   
 6. lolyta777

  lolyta777 Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2011
  Пораки:
  2.337
  Допаѓања:
  6.828
  Пол:
  Женски
  Знам дека веќе не е мистериозен :)
   
 7. Magnolija

  Magnolija Популарен член

  Се зачлени на:
  1 декември 2009
  Пораки:
  1.674
  Допаѓања:
  7.624
  Прво, дека е мајка. :)

  Знам дека е многу чуствителна и интелигентна жена. Има свој став и не штеди зборови за да си го одбрани :)
   
 8. starbucks

  starbucks Популарен член

  Се зачлени на:
  12 април 2011
  Пораки:
  3.064
  Допаѓања:
  6.658
  Знам дека е четврта година, не верува во Господ, сака да чита, има плава коса, има и дечко.Тоа.
   
 9. Annie.mk1

  Annie.mk1 Популарен член

  Се зачлени на:
  10 мај 2011
  Пораки:
  1.631
  Допаѓања:
  3.739
  Знам дека е многу мила и дека е активна во форумските игри особено во Тим А vs. Тим Б . Верен навивач на македонската кошаркарска репрезентација :D Знам дека има сестра 8)
   
 10. mims-89

  mims-89 Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 мај 2010
  Пораки:
  6.488
  Допаѓања:
  24.037
  Знам дека денес има интервју за работа :)
   
 11. crazylady

  crazylady Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јули 2010
  Пораки:
  4.983
  Допаѓања:
  7.875
  Знам дека е згодна, има многу убава долга коса, многу е друштвена. :)

  Знам дека е интелигентна, учи на Машински факултет. ;)

  Знам дека е од Скопје. :* :*
   
 12. wolf4e

  wolf4e Популарен член

  Се зачлени на:
  16 јануари 2010
  Пораки:
  2.285
  Допаѓања:
  1.886
  Знам дека ја сака Ријана, и дека многу е активна по темата групи и изведувачи :wasntme:
   
 13. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  19.539
  Допаѓања:
  51.368
  Пол:
  Женски
  Знам дека живее во Австралија, дека има 19 години, дека е мажена :) И дека е срцка :lol:
   
 14. marama

  marama Форумски идол

  Се зачлени на:
  20 април 2010
  Пораки:
  5.367
  Допаѓања:
  69.652
  Пол:
  Женски
  Дека е верена и верна, многу заљубена во својот вереник.
  Знам дека е од Скопје и дека до скоро време не работеше, а сега баш не сум сигурна.
   
 15. eli25

  eli25 Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 септември 2010
  Пораки:
  9.502
  Допаѓања:
  82.765
  Знам дека е заљубена,искрена,мила,многуууу се сакаат со сестра и,обожаваат да пијат кафенце заедно,сака да експериментира-особено во модата,ја чекаат неколку испита-ама ја мрзи да учи :P ,дружељубива ,си има свој блог,еее тоа ми текнува сега :wasntme:
   
 16. sesilija

  sesilija Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  4.177
  Допаѓања:
  13.266
  Знам многу работи- живее со мајка и` и сестра и, сака да готви, студира на Филолошкиот факултет а сака да работи нешто поврзано со модата.
  Има свој блог кој што со задоволство го обновува.
  Во љубовта не можам веќе да ја пратам :lol: , се смирува па раскинува со дечко и, ама сега знам дека остана сама во Скопје, тој замина.
  Знам дека не и пречи да се запознава со форумџиките и форумџиите и се нови бфф со Мимс :D
  Доста е бре :)
  (Ова беше за Марамка)

  Ели, ме претрка, за тебе знам дека си мажена, дека ја сакаш Салма Хајек и толку :tmi:
   
 17. eli25

  eli25 Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 септември 2010
  Пораки:
  9.502
  Допаѓања:
  82.765
  Не сум мажена :lol: хаха ме изнасмеа,ама би сакала да бидам.Си ги имам годинките а :geek: .Битно кажавме за Марама повеќе ствари :lol:
  Е ај јас да кажам-дека си искрена,бунтовна по малку,не сакаш неправди,кажуваш се во лице ,цврсто стоиш на својот став и го браниш:clap: ...знаев и повеќе ама не ми текнува сега :lol:
   
 18. sesilija

  sesilija Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  4.177
  Допаѓања:
  13.266
  Леле готово, ми падна просекот :o :(

  Како бре не си мажена, па те читам со мажето пишуваш, нешто торта нели порачуваше нешто или сега скроз сум грешка :tmi:
   
 19. Mimi123

  Mimi123 Популарен член

  Се зачлени на:
  10 јули 2010
  Пораки:
  1.015
  Допаѓања:
  1.185
  Дека си залепила мастика на хеланки Lol :P
   
 20. sesilija

  sesilija Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  4.177
  Допаѓања:
  13.266
  Мими, ако е за мене,, значи ништо не знаеш затоа што не е точно- ама квит ќе сме, и јас не знам ништо за тебе :tmi: :lol: