Сè што знаеш за форумџиката над тебе

Дискусија во 'Форумски игри' започната од Breezy, 2 септември 2011.

 1. eli25

  eli25 Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 септември 2010
  Пораки:
  9.502
  Допаѓања:
  82.765
  :rofl: Леле испревртевме се.Јас имам мастика на хеланките :rofl:
  Ајде даље :P
   
 2. Mimi123

  Mimi123 Популарен член

  Се зачлени на:
  10 јули 2010
  Пораки:
  1.015
  Допаѓања:
  1.185
  Не Сесилија мислев за Ели така читнав во постовите ама ме превари со одговорот ти :)
  јас за никој ништо незнам се обидувам да се вклопам :D
   
 3. wolf4e

  wolf4e Популарен член

  Се зачлени на:
  16 јануари 2010
  Пораки:
  2.285
  Допаѓања:
  1.886
  Hишто не знам :worried: ,изгледа нова ни е Mими :)
   
 4. sesilija

  sesilija Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  4.177
  Допаѓања:
  13.266
  За Вофче знам дека е едно срце :*
  Шала на страна, знам дека е од Охрид, ама мажена во Австралија и има преслатка ќеркичка.
  Знам дека летово си дојде дома, ама не и се бендиса баш баш :lol:

  Такви се странците |( :D :*
   
 5. SaIvnjaann

  SaIvnjaann Популарен член

  Се зачлени на:
  15 мај 2011
  Пораки:
  505
  Допаѓања:
  458
  За Сесилија знам дека ги знае сите можни македонски дијалекти :D
   
 6. ana-banana

  ana-banana Популарен член

  Се зачлени на:
  27 јануари 2011
  Пораки:
  1.277
  Допаѓања:
  746
  Пол:
  Женски
  За Salvnjaann знам дека стално коментира на темата за Македонски идол, стално кога ја отворав темата го гледав ова за мене чудно име тешко можам да го прочитам :lol:
   
 7. lolyta777

  lolyta777 Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2011
  Пораки:
  2.337
  Допаѓања:
  6.828
  Пол:
  Женски
  Не знам ама баш ништо, без да баратам по мислењава, ама стварно ништо не сум запомнила за неа....жал ми е :tmi: :(
   
 8. marama

  marama Форумски идол

  Се зачлени на:
  20 април 2010
  Пораки:
  5.367
  Допаѓања:
  69.655
  Пол:
  Женски
  Супер мамичка и супер сопруга. ВРаботена од скоро време. Многу смирена жена со разбирање за сите. Не работи по струка.
   
 9. macysh

  macysh Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јуни 2010
  Пораки:
  1.030
  Допаѓања:
  657
  За Марама знам дека ми е имењачка :D Дека е прекрасна,згодна девојка која прави воодушевувачки комбинации.Има свој блог на кој храбро си го покажува лицето,живее во Скопје,студира на филолошки мислам :^) ,обожава чевли и накит.Не можам да се сетам на друго :*
   
 10. starbucks

  starbucks Популарен член

  Се зачлени на:
  12 април 2011
  Пораки:
  3.064
  Допаѓања:
  6.658
  Дека е од Битола и дека кога би имала женско дете би и’ дала име исто како моето. :lol:
   
 11. The.Crab

  The.Crab Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 февруари 2011
  Пораки:
  629
  Допаѓања:
  370
  Пол:
  Женски
  Мислам дека се вика Андријана и дека е од Штип. :?: Isn't it? :P
   
 12. Plavusa.17

  Plavusa.17 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 март 2011
  Пораки:
  4.134
  Допаѓања:
  6.029
  Ракче во хороскоп како мене, се запиша на факултет во вторниот уписен рок, многу емотивна, не сака да учи од желба ама кога знае дека мора и треба таа се труди, трудељубива е и така постигнува. Пријатна и фина е за муабет. Има променливо расположение како мене :D Отприлика тоа...
   
 13. MandyLane

  MandyLane Популарен член

  Се зачлени на:
  9 август 2011
  Пораки:
  2.665
  Допаѓања:
  11.826
  Пол:
  Женски
  Дека има 17 години и дека е плава :lol:
  рак во хороскоп и многу често време поминува во Форумски игри..

  толку... :worried:
   
 14. ana-banana

  ana-banana Популарен член

  Се зачлени на:
  27 јануари 2011
  Пораки:
  1.277
  Допаѓања:
  746
  Пол:
  Женски
  Единствено што ми падна во очи и единствено што го знам е тоа што се бори со килограмите спротивно од мене :D .Сака да се здебели и е многу слабичка, за разлика од мене која морам да ослабам. Тоа го запамтив пошо си викам еј јас незнам како да ослабам а имало и луѓе кои пак неможат да се здебелат.
   
 15. Magnolija

  Magnolija Популарен член

  Се зачлени на:
  1 декември 2009
  Пораки:
  1.674
  Допаѓања:
  7.624
  Дека има дечко и брат :)
   
 16. MSkorpionka

  MSkorpionka Популарен член

  Се зачлени на:
  4 февруари 2011
  Пораки:
  1.972
  Допаѓања:
  4.070
  Дека има плава коса со шишки? :?:
   
 17. lolyta777

  lolyta777 Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2011
  Пораки:
  2.337
  Допаѓања:
  6.828
  Пол:
  Женски
  Знам дека е мажена и дека има детенце,дека е црно коса или кадрава, дека е од СК, дека е политички определена, знам дека има свои ставови кои ги брани, дава квалитетни совети најчесто од искуство, не заобиколува туку директно кажува што мисли, вработена е, и знам дека многу си ја сака свекрвата (исто како мене :lol: ;) )
   
 18. MSkorpionka

  MSkorpionka Популарен член

  Се зачлени на:
  4 февруари 2011
  Пораки:
  1.972
  Допаѓања:
  4.070
  Не сум од Ск :)
  Дека такоѓе е мажена со прекрасна свекрва како мојата и она има ќеркичка...И секогаш е за мирен разговор со сопругот, по можност во кревет :D
  Едит Правник е ама не работи по струка туку нешто друго-не знам што во странска фирма :)
   
 19. wolf4e

  wolf4e Популарен член

  Се зачлени на:
  16 јануари 2010
  Пораки:
  2.285
  Допаѓања:
  1.886
  знам дека има многу постови во политика :wasntme: дека е маженаи толку :)
   
 20. velesanka

  velesanka Популарен член

  Се зачлени на:
  26 ноември 2009
  Пораки:
  1.553
  Допаѓања:
  1.548
  дека е одлична млада мама и дека живее во странство :)