Сè што знаеш за форумџиката над тебе

Дискусија во 'Форумски игри' започната од Breezy, 2 септември 2011.

 1. BeYourself

  BeYourself Популарен член

  Се зачлени на:
  12 септември 2010
  Пораки:
  1.477
  Допаѓања:
  2.921
  Не знам многу, за жал. Знам дека е од Велес и дека е 19 години. :)
   
 2. specificone

  specificone Популарен член

  Се зачлени на:
  22 октомври 2010
  Пораки:
  531
  Допаѓања:
  830
  Од Велес е и тоа.... :)

  За Би пааа знам дека е помалечка од мене ама не знам точно колку :D
   
 3. BeYourself

  BeYourself Популарен член

  Се зачлени на:
  12 септември 2010
  Пораки:
  1.477
  Допаѓања:
  2.921
  Знам дека носи очила и знам дека годинава беше матурантка (не сум грешка, нели?). :lol:
   
 4. sesilija

  sesilija Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  4.177
  Допаѓања:
  13.266
  Само знам дека е од Струмица, ништо друго :(
   
 5. marama

  marama Форумски идол

  Се зачлени на:
  20 април 2010
  Пораки:
  5.367
  Допаѓања:
  69.657
  Пол:
  Женски
  Дека е девојка која обврнува многу внимание на себе. Сака да биде негувана и средена во секое време. Сака да готви. Ако не се лажам е од Битола и студира економски. (ама ова ако не се лажам) Сака да ја кажува вистината во лице, на некои на посуров, а на некои на поблаг тон.
   
 6. senjorita-v

  senjorita-v Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2011
  Пораки:
  796
  Допаѓања:
  2.754
  Пол:
  Женски
  знам дека има свој блог ...обожава мн чевли...да може нонстоп во шопинг би одела...и имаше нешто проблеми со мајка и ама се среди тоа...
   
 7. velesanka

  velesanka Популарен член

  Се зачлени на:
  26 ноември 2009
  Пораки:
  1.553
  Допаѓања:
  1.548
  ништо не знам..
   
 8. crazyinlove19

  crazyinlove19 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 март 2011
  Пораки:
  3.754
  Допаѓања:
  3.711
  Знам дека е од Велес. :D Многу е активна во форумскиве игри, а за жал не е толку активна во другите теми.
  Толку знам. :worried:
   
 9. Phyramide

  Phyramide Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јули 2010
  Пораки:
  3.009
  Допаѓања:
  14.778
  И го знам последниот љубовен проблем со кој ни се отвори тука и знам дека прифаќа секакви мислења, со почит и култура. Не се напнува ниту пак не се лути, токму така ја запамтив.

  Со самото тоа знам веќе доста за неа, знам дека е емотивна, кршлива девојка која не би сакала да ја ставам во групата неморални од чиста причина, што сите свесно или несвесно понекогаш во животот правиме грешки. Подоцна или порано.

  И девојка која знае да сфати грешка и да се покае за неа. Верувале или не, и тоа се цени ;)
   
 10. Sparks

  Sparks Популарен член

  Се зачлени на:
  5 ноември 2010
  Пораки:
  896
  Допаѓања:
  3.188
  Знам дека е најуникатното суштество на планетава ни.
  Знам дека има огромна култура, вкус кој е навистина редок, но преубав.
  Вокабуларот и е како на никој друг, умее со истиот да напише текст од кој ќе ти се разубави денот, ќе си шлакнеш едно 10тина шамари и ќе си речеш на кој му е гајле за грди работи кога го имам она што го напишала Пирамиткава, нешто што сите го имаме но ретко кој го цени. Малите работи кои ги забораваме знае да не потсети дека и тоа како се важни.

  Емпатично водолијче е 8) Биковиве не ја нервираме :D
  Ги сака OneRepublic, што автоматски ја поставува во листата на луѓе што најмногу ги почитувам.
  И Hurts ги сака и ме просветли за нив, оти ако не ги спомнеше ќе си останев поглупава музички :lol:
  И Колдплеј :!:

  Абе знам многу работи ама да си го испратам мислењево дури никој не ме претркал :lol:
   
 11. marama

  marama Форумски идол

  Се зачлени на:
  20 април 2010
  Пораки:
  5.367
  Допаѓања:
  69.657
  Пол:
  Женски
  Прилепчанка е, студент, сака добра музика, журки и алкохол.
  Пред половина час забележав дека има многу малку мислења, но квалитетни.
   
 12. sesilija

  sesilija Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  4.177
  Допаѓања:
  13.266
  Знам дека не знае ништо за мене :D :*
   
 13. marama

  marama Форумски идол

  Се зачлени на:
  20 април 2010
  Пораки:
  5.367
  Допаѓања:
  69.657
  Пол:
  Женски
  Знам дека не знам од каде е ама знам дека е искрена. И не ми крши филм :!: :*
   
 14. GeorGinnA

  GeorGinnA Популарен член

  Се зачлени на:
  20 октомври 2010
  Пораки:
  667
  Допаѓања:
  1.999
  Знам дека ми беше скоро комшика.
  Студентка е, мака мачеше со нејзиното љубовче у стилот држ-недај, сакам-нејќам :D ама... :!: беше заљубена многу. Бај д веј типот не и беше од Скопје.

  Има сестра помала, на моменти има жолчни расправии со мамичка терајќи правдини. :lol:

  Слатка е :!: ...фина мома е у кратки црти.
   
 15. Phyramide

  Phyramide Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јули 2010
  Пораки:
  3.009
  Допаѓања:
  14.778
  Знам дека е одлепентус откачентус на Н! Знам дека ме смее, знам дека знае како да те насмее онака без претензии, сосема спонтано, затоа што таа таква е.

  Мрази кичерај, шмизларии, изгазени патчиња, нафурани фаци и места каде што би одела само за да биде видена. Напротив.

  Знам дека имаше куче кое многу си го сакаше и сеуште си го сака. Знам дека е во еден град кој ми е слаба точка и кој многу си го сакам, дека е заљубена и дека некогаш ми конкурира со поместување на епицентарот на земјотресот.

  Кога не ве тресам јас, сигурно ве тресе Георгина :rofl:

  И знам дека го имаше аватарот со најпознатата фотка од Национално-географското списание и се нервираше кога никој на форумов не ја знаеше фотката :D
   
 16. Seznajka2

  Seznajka2 Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 мај 2011
  Пораки:
  590
  Допаѓања:
  118
  Како што и видов од мислењата во последно време ја обожава играта со тимовите...и друго незнам ...ми се спие сега да ви кажувам ај друг пат...
   
 17. Magnolija

  Magnolija Популарен член

  Се зачлени на:
  1 декември 2009
  Пораки:
  1.674
  Допаѓања:
  7.624
  Дека има брат и дека е зборлеста :)
   
 18. starbucks

  starbucks Популарен член

  Се зачлени на:
  12 април 2011
  Пораки:
  3.064
  Допаѓања:
  6.658
  Има дечко,сака да чита книги, од Штип е.Не ми текнува друго.
   
 19. Magnolija

  Magnolija Популарен член

  Се зачлени на:
  1 декември 2009
  Пораки:
  1.674
  Допаѓања:
  7.624
  Дека е од Штип и дека ја обожава Македонската репрезентација иии дека ја сака јапонската литература :)
   
 20. BeYourself

  BeYourself Популарен член

  Се зачлени на:
  12 септември 2010
  Пораки:
  1.477
  Допаѓања:
  2.921
  Знам дека има 17 години и дека има многу добар вкус кога станува збор за облека. Друго ништо не знам. :(