Сè што знаеш за форумџиката над тебе

Дискусија во 'Форумски игри' започната од Breezy, 2 септември 2011.

 1. La.Reina.Del.Sur

  La.Reina.Del.Sur Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 мај 2011
  Пораки:
  1.508
  Допаѓања:
  3.875
  Знам дека е од Струмица, дека обожава да чита (исто како и јас). Дека можеби ќе се одлучи средно да учи медицина...па има уште нешто...
   
 2. BeYourself

  BeYourself Популарен член

  Се зачлени на:
  12 септември 2010
  Пораки:
  1.477
  Допаѓања:
  2.921
  И јас знам дека Реина обожава да чита книги, знам дека учела средно медицинско, дека го сака Јенкарлос... :) :*
   
 3. Monna.Monna

  Monna.Monna Популарен член

  Се зачлени на:
  4 ноември 2010
  Пораки:
  3.561
  Допаѓања:
  7.972
  Пол:
  Женски
  Знам дека е од Струмица, дека е моја генерација и дека многу сака да чита. :wasntme:
   
 4. mims-89

  mims-89 Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 мај 2010
  Пораки:
  6.488
  Допаѓања:
  24.037
  Знам дека го обожава Енрике :P
   
 5. x.Daisy.x

  x.Daisy.x Популарен член

  Се зачлени на:
  24 август 2010
  Пораки:
  3.767
  Допаѓања:
  13.127
  За Мимс знам дека е многу згодна :P
  Дека многу сака да ме кара, :D , знам дека сега скоро раскина со дечкото, знаааам...

  ништо друго незнам :o
   
 6. macysh

  macysh Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јуни 2010
  Пораки:
  1.030
  Допаѓања:
  657
  Знам дека е од Скопје,дека обожава кучиња,дека е водолија во хороскоп :) Друго не ми текнува...А,и мислам дека ми е врсничка ама не сум сигурна,многу ги крие годините некако :D :*
   
 7. eli25

  eli25 Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 септември 2010
  Пораки:
  9.501
  Допаѓања:
  82.765
  Знам дека многу си ја сака фамилијата и дека имала проблеми со јадењето.. :worried: друго ништо.btw ми се допаѓа никот :)
   
 8. marama

  marama Форумски идол

  Се зачлени на:
  20 април 2010
  Пораки:
  5.367
  Допаѓања:
  69.651
  Пол:
  Женски
  Дека не е од Скопје, но живее тука со вереникот (ако не вереник дечко и). Работи. Моментално мислам дека е дома. Сака емоциите да ги искажува и преку слики, не само зборови. Сака да пишува.
   
 9. BoaVista

  BoaVista Форумски идол

  Се зачлени на:
  23 август 2010
  Пораки:
  3.866
  Допаѓања:
  30.460
  Пол:
  Женски
  Знам дека е убава и згодна :)
  Знам дека обожава штикли, знам дека сака секогаш да е средена и посветува големо внимание на изгледот. Знам дека има сестра(која прави најубаво кафе :) ), знам дека е од Скопје, студира...
  Ај доста е, да оставам нешто и за понатака ;)
   
 10. creshicka

  creshicka Популарен член

  Се зачлени на:
  30 март 2011
  Пораки:
  2.154
  Допаѓања:
  5.706
  Пол:
  Женски
  Дека е од скопје, има преубав стил, завршено има правен факултет мислам, го смета Роналдо за најсекси човек на планетата, и навива за Реал.. др не ми текнува моментално. :wasntme:
  и дека навива и за СДСМ :P
   
 11. Magnolija

  Magnolija Популарен член

  Се зачлени на:
  1 декември 2009
  Пораки:
  1.674
  Допаѓања:
  7.624
  Знам само дека има дечко :) И дека ја следи модата :)
   
 12. Strumfeta93

  Strumfeta93 Популарен член

  Се зачлени на:
  24 октомври 2010
  Пораки:
  2.191
  Допаѓања:
  3.850
  Не е колективен тип и мрази луѓе правени по ист шаблон ама ептен ми е срцка :* .
  Едит: Знам и повеќе де, ама тоа ми текна прво.
  Знам и дека е од Штип :) .
   
 13. Magnolija

  Magnolija Популарен член

  Се зачлени на:
  1 декември 2009
  Пораки:
  1.674
  Допаѓања:
  7.624
  Па мислам дека си од Мак. брод, нели...? Нели...?
  И дека те интересира модата.
  И дека си позрела од мн. наши врснички (ова од анализа де)
   
 14. Mishela

  Mishela Модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  19 август 2010
  Пораки:
  16.775
  Допаѓања:
  76.508
  Пол:
  Женски
  Пак ти, и тука !
  Е богами, ни тргнало вечерва со игриве. :D

  Инаку, Maгнолијка е модерна, има убав стил на облекување, слуша квалитетна рок музика, не си го троши времето за глупости, е сега мислам дека беше од Штип, ама ич не сум сигурна. :D
   
 15. BoaVista

  BoaVista Форумски идол

  Се зачлени на:
  23 август 2010
  Пораки:
  3.866
  Допаѓања:
  30.460
  Пол:
  Женски
  Знам дека е фан на Барса, знам дека порано била многу слаба( се надевам дека не сум помешела со некоја друга форумџика), знам дека обожава да слуша песни од Нирвана, уште е во средно и тоа :)

  Инаку Црешничка не сум од Скопје ;)
   
 16. eli25

  eli25 Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 септември 2010
  Пораки:
  9.501
  Допаѓања:
  82.765
  Знам дека има 26 год :D -исто како мене,дека е правничка ,дека има стил 8)
   
 17. Magnolija

  Magnolija Популарен член

  Се зачлени на:
  1 декември 2009
  Пораки:
  1.674
  Допаѓања:
  7.624
  Знам дека по 5 години сака да биде среќна :P и дека како малечка си ја вртела косата :D
   
 18. crazylady

  crazylady Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јули 2010
  Пораки:
  4.983
  Допаѓања:
  7.875
  Знам дека е фина девојка :lol: :lol:
  Знам дека е од Штип и дека се дружи со машки ;)
   
 19. La.Reina.Del.Sur

  La.Reina.Del.Sur Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 мај 2011
  Пораки:
  1.508
  Допаѓања:
  3.875
  Од Прилеп е...баш е „луда“ мила и позитивна
   
 20. crazylady

  crazylady Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јули 2010
  Пораки:
  4.983
  Допаѓања:
  7.875
  Знам дека е од Охрид и дека слуша шпанска музика :)