Сè што знаеш за форумџиката над тебе

Дискусија во 'Форумски игри' започната од Breezy, 2 септември 2011.

 1. Doozy

  Doozy Форумски идол

  Се зачлени на:
  22 април 2010
  Пораки:
  4.702
  Допаѓања:
  59.910
  Од градот на пивото е. Сака да се смее, весела личност. Има црвена коса, баш како таа на аватарот. Ме чека да и одам на гости, исто и јас ја чекам нејзе. :D
   
 2. Juicy

  Juicy Популарен член

  Се зачлени на:
  16 декември 2010
  Пораки:
  1.722
  Допаѓања:
  9.394
  Пол:
  Женски
  Дека има голема смисла за хумор :)
   
 3. caroline.costa

  caroline.costa Популарен член

  Се зачлени на:
  29 октомври 2010
  Пораки:
  1.268
  Допаѓања:
  2.587
  Знам дека е горда Македонка.
  И дека многу ги сака форумџиките ОзиЕнџл и ЛитлДевил :) .
   
 4. mims-89

  mims-89 Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 мај 2010
  Пораки:
  6.488
  Допаѓања:
  24.038
  Знам како се вика, знам од каде е.
  Знам дека учи медицина. Знам колку години има.
  Знам дека има многу убав лик, и проклето добро и одговара униформата на медицинска сестра! :P
   
 5. marama

  marama Форумски идол

  Се зачлени на:
  20 април 2010
  Пораки:
  5.394
  Допаѓања:
  70.607
  Пол:
  Женски
  Знам речиси се за неа :D Ај нешто и вас да ви кажам. Сега четврта на факултет, нема дечко, но заљубена е. Многу е згодна, а да тоа и вие го знаете. Не само што е згодна туку има став и харизма огромна.
  Не сака дискотеки, повеќе сака убави места и добри пијачки. Секогаш сака да е средена, а несредени девојки во нејзина близина не сака.
   
 6. BlackSwan5

  BlackSwan5 Популарен член

  Се зачлени на:
  6 јуни 2011
  Пораки:
  2.765
  Допаѓања:
  3.548
  Дека ја сака многу модата и дека е малце но само малце самобендисана :) .
   
 7. Buttterfly

  Buttterfly Популарен член

  Се зачлени на:
  19 ноември 2010
  Пораки:
  626
  Допаѓања:
  741
  Дека еден од омилените филмови и е Црниот Лебед. :wasntme:
   
 8. marama

  marama Форумски идол

  Се зачлени на:
  20 април 2010
  Пораки:
  5.394
  Допаѓања:
  70.607
  Пол:
  Женски
  Знам дека многу сака да чита.
   
 9. mysterious

  mysterious Популарен член

  Се зачлени на:
  25 јануари 2010
  Пораки:
  1.491
  Допаѓања:
  2.658
  Знам дека има преубава насмевка. Мислам дека си има проблем со косата,за правење фризури и такви ствари.. Има високо чело,што значи дека е многу паметна. :)

  Мислам дека сака да се слика. Има добар стил и мислам дека е трпелива.
  Се ми се чини дека е на филолошки. И дека сега спрема испити,куца семинарски и такви ствари..

  Малку ја нервираат одделни примероци од машкиот род,но само на оние на кои таа ќе им дозволи. И мислам дека хепи заљубена. :)

  Знам дека е од Скопје. Знам дека удварачи има во изобилие. :)
   
 10. kelly.r

  kelly.r Популарен член

  Се зачлени на:
  29 јануари 2011
  Пораки:
  414
  Допаѓања:
  190
  знам дека е шкорпија :)
   
 11. thinkerbell

  thinkerbell Популарен член

  Се зачлени на:
  20 ноември 2010
  Пораки:
  1.834
  Допаѓања:
  11.087
  Пол:
  Женски
  Само дека е активна во играта со тимовите :?:
   
 12. Extraordinary.girl

  Extraordinary.girl Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 ноември 2010
  Пораки:
  293
  Допаѓања:
  420
  Дека е од Битола :)
  ама и за тоа не сум сигурна :D
   
 13. Squirrel

  Squirrel Популарен член

  Се зачлени на:
  6 април 2011
  Пораки:
  359
  Допаѓања:
  430
  Дека незнае точно од каде е форумџиката над неа :D :D :D
   
 14. starbucks

  starbucks Популарен член

  Се зачлени на:
  12 април 2011
  Пораки:
  3.064
  Допаѓања:
  6.658
  16 години е и има сестра.
   
 15. marama

  marama Форумски идол

  Се зачлени на:
  20 април 2010
  Пораки:
  5.394
  Допаѓања:
  70.607
  Пол:
  Женски
  Дека го сака спортот, средношколка е, има цврсти ставови и никогаш не отстапува од нив.
   
 16. thinkerbell

  thinkerbell Популарен член

  Се зачлени на:
  20 ноември 2010
  Пораки:
  1.834
  Допаѓања:
  11.087
  Пол:
  Женски
  Си учи, се мачи и она како мене :) . Заљубена е, сестра има, мила е.
  Од Скопје сум иначе Екстраординери грл :)
   
 17. La.Reina.Del.Sur

  La.Reina.Del.Sur Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 мај 2011
  Пораки:
  1.508
  Допаѓања:
  3.875
  Од Скопје е и учи на државен факултет...
  само толку
   
 18. caroline.costa

  caroline.costa Популарен член

  Се зачлени на:
  29 октомври 2010
  Пораки:
  1.268
  Допаѓања:
  2.587
  Знам дека е од Охрид.
  И дека многу го сака овој на аватаров што и е :) .
   
 19. andy96

  andy96 Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 август 2011
  Пораки:
  60
  Допаѓања:
  13
  Само дека е 8 одд.. ;)
   
 20. caroline.costa

  caroline.costa Популарен член

  Се зачлени на:
  29 октомври 2010
  Пораки:
  1.268
  Допаѓања:
  2.587
  Знам дека греши :lol: .
  Не сум 8 ;) .