1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

СЕКС СО ДРУГ ПАР

Дискусија во 'Канта' започната од popaj-maja, 1 октомври 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. popaj-maja

  popaj-maja Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 септември 2010
  Пораки:
  13
  Допаѓања:
  17
  Дали би имале секс со друг брачен пар или дечко и девојка без разлика во главна смисла со уште еден пар значи секс во четворка размена на партнери дрн мрн итн. :rofl:
   
 2. Zaljubena111

  Zaljubena111 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 февруари 2010
  Пораки:
  2.085
  Допаѓања:
  1.647
  Попај маја оваа тема ја има на форумот
  за неа можеш да дискутираш на темата свингери

  seks/svingeri-t3058/
   
 3. popaj-maja

  popaj-maja Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 септември 2010
  Пораки:
  13
  Допаѓања:
  17
  незнаев фала
   
 4. julie77

  julie77 Форумски идол

  Се зачлени на:
  2 февруари 2010
  Пораки:
  5.566
  Допаѓања:
  20.046
  Леле свашта!Не си знаел/а?? :tmi: Се правиш наудрен/а ама си ептен провиден/на!До вчера имаш коментирано на темата Свингери и сега отвараш иста тема со поинаков наслов!? :^) Добро толку сте недоквакани или со сила се правите такви??! :devil:
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.