1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

СУГС Никола Карев

Дискусија во 'Канта' започната од Dimkovska123, 27 јануари 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Dimkovska123

  Dimkovska123 Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 јануари 2013
  Пораки:
  137
  Допаѓања:
  62
  Пол:
  Женски
  Здраво на сите, нова сум на форумов и ме интересираат некои работи за школото Никола Карев. Сег сум 8мо и треба да размислувам за каде да се запишувам, знам малце е рано, но дали можете да ми кажете кои наставници би можеле да ми се паднат, што предмети има, друштвото какво е, дали е строго..
  Ви благодарам :)
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.103
  Допаѓања:
  61.995
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.