1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

СУГС Никола Карев

Дискусија во 'Канта' започната од Adriana99, 3 јули 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Adriana99

  Adriana99 Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 јуни 2013
  Пораки:
  16
  Допаѓања:
  1
  Според вас и тие што имаат учено во карев или ичаат моментално како е во споредба со останатите државни средни школи во Скопје?
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  20.517
  Допаѓања:
  58.931
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.