Сакам ..

Дискусија во 'Форумски игри' започната од Buttterfly, 21 ноември 2010.

 1. baguf4e

  baguf4e Популарен член

  Се зачлени на:
  17 мај 2010
  Пораки:
  2.880
  Допаѓања:
  3.918
  Пол:
  Женски
  Јас не сакам..

  Сакам многу пари...
   
 2. crnokosata

  crnokosata Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 ноември 2010
  Пораки:
  251
  Допаѓања:
  122
  Пол:
  Женски
  И јас... :)

  Сакам да си купам автомобил
   
 3. Sweet.S.S

  Sweet.S.S Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 ноември 2010
  Пораки:
  13
  Допаѓања:
  1
  Ааами и јас сакам... :D :D
  Сакам зелено да ми е сеее.... :D
  Се зез...Сакаммм...Сакамм...Сакам да јадам лигњи во американски лут сос...мм.. :D
   
 4. 2468

  2468 Популарен член

  Се зачлени на:
  23 декември 2009
  Пораки:
  4.497
  Допаѓања:
  2.824
  Пол:
  Женски
  Јас не сакам.

  Сакам да си најдам 10 000 евра :D
   
 5. crnokosata

  crnokosata Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 ноември 2010
  Пораки:
  251
  Допаѓања:
  122
  Пол:
  Женски
  И јас сакам ако најдеш кажи од каде ги најде :D

  Сакам да спијам |-)
   
 6. Speechless

  Speechless Популарен член

  Се зачлени на:
  14 април 2010
  Пораки:
  3.289
  Допаѓања:
  1.814
  Пол:
  Женски
  Богами и јас сакам сеа.
  Сакам утре да не одам во школо!
   
 7. NICKRIVERS

  NICKRIVERS Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 јули 2010
  Пораки:
  114
  Допаѓања:
  11
  и јас
  сакам да си купам мобилен
   
 8. mysterious

  mysterious Популарен член

  Се зачлени на:
  25 јануари 2010
  Пораки:
  1.491
  Допаѓања:
  2.658
  Богами не само што сакам,туку и ми треба.
  Сакам да не те сакам.
   
 9. kate-the-great

  kate-the-great Популарен член

  Се зачлени на:
  26 октомври 2010
  Пораки:
  1.473
  Допаѓања:
  1.825
  Јас сакам да го сакам и го сакам :D
  Исто сакам ново пц старово се губи на моменти иако има идено на поправка минимум 10 пати |(
   
 10. lackygirl

  lackygirl Популарен член

  Се зачлени на:
  24 септември 2010
  Пораки:
  3.836
  Допаѓања:
  13.864
  Пол:
  Женски
  И јас сакам ново ПЦ :lol:
  Сакам да си купам нови чизми :P
   
 11. blueeparadise

  blueeparadise Популарен член

  Се зачлени на:
  22 октомври 2010
  Пораки:
  2.684
  Допаѓања:
  4.101
  Јас неќам нови чизми. :)
  Го сакам него.
   
 12. kate-the-great

  kate-the-great Популарен член

  Се зачлени на:
  26 октомври 2010
  Пораки:
  1.473
  Допаѓања:
  1.825
  И јас го сакам него ама не твојот туку мојот :D
  и сакам нов комплет шминки :)
   
 13. TheCandy880

  TheCandy880 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 август 2010
  Пораки:
  3.992
  Допаѓања:
  6.298
  Пол:
  Женски
  Ехх кој не сака нов комплет шминки... :)
  Сакам да се опијам,да играм да лудувам :?:
   
 14. Mishela

  Mishela Модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  19 август 2010
  Пораки:
  15.232
  Допаѓања:
  74.834
  Пол:
  Женски
  Доволно беше од лудувањето за денеска :)
  Сакам летен распуст :doh:
   
 15. Glamour

  Glamour Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 декември 2010
  Пораки:
  135
  Допаѓања:
  42
  И јас :(
  Сакам чоколадна торта!
   
 16. trendy

  trendy Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 ноември 2010
  Пораки:
  285
  Допаѓања:
  172
  сакам шпагети ама вакви
  [​IMG]
   
 17. stilas7

  stilas7 Популарен член

  Се зачлени на:
  6 јули 2010
  Пораки:
  1.018
  Допаѓања:
  682
  и јас сакам шпагети ама баш такви.
  сакам да одам на козметичар,сауна масажа и тн.
   
 18. Anggie

  Anggie Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 август 2010
  Пораки:
  163
  Допаѓања:
  34
  Јас не ....
  Сакам да одам на некое патување...
   
 19. inuska

  inuska Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 април 2010
  Пораки:
  114
  Допаѓања:
  53
  Пол:
  Женски
  И јас

  Сакам да спортувам ]:)
   
 20. Name

  Name Популарен член

  Се зачлени на:
  5 јуни 2010
  Пораки:
  1.433
  Допаѓања:
  877
  Пол:
  Женски
  И јас

  сакам да пага снег :devil: