Сакам ..

Дискусија во 'Форумски игри' започната од Buttterfly, 21 ноември 2010.

 1. inuska

  inuska Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 април 2010
  Пораки:
  114
  Допаѓања:
  53
  Пол:
  Женски
  И јас

  Сакам да скијам
   
 2. Speechless

  Speechless Популарен член

  Се зачлени на:
  14 април 2010
  Пораки:
  3.289
  Допаѓања:
  1.814
  Пол:
  Женски
  Јас,само со санка :rofl:
  Сакам што побрзо да дојде нова година :tmi:
   
 3. kate-the-great

  kate-the-great Популарен член

  Се зачлени на:
  26 октомври 2010
  Пораки:
  1.473
  Допаѓања:
  1.825
  И јас :)

  Сакам да си најдам 1000 евра на улица :D
   
 4. inuska

  inuska Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 април 2010
  Пораки:
  114
  Допаѓања:
  53
  Пол:
  Женски
  И јас.

  Сакам да ја пеам на цел глас мојата омилена песна
   
 5. butterfly.mimi

  butterfly.mimi Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 август 2010
  Пораки:
  455
  Допаѓања:
  101
  јас сакам да си ја слушам
  Сакам да дојде лето, па ми студи :(
   
 6. Name

  Name Популарен член

  Се зачлени на:
  5 јуни 2010
  Пораки:
  1.433
  Допаѓања:
  877
  Пол:
  Женски
  јас несакам, обожавам зима ^^

  сакам неделава следна да бидам успешна во тестовите и испрашувањата :/
   
 7. maja8

  maja8 Популарен член

  Се зачлени на:
  3 јануари 2010
  Пораки:
  2.811
  Допаѓања:
  2.102
  Јас немам тестови...
  Сакам да одам некаде далекуууу... со НЕГО :)
   
 8. stilas7

  stilas7 Популарен член

  Се зачлени на:
  6 јули 2010
  Пораки:
  1.018
  Допаѓања:
  682
  и јас
  сакам да играм главна улога во холивудски филм
   
 9. Angel4e123

  Angel4e123 Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 јуни 2010
  Пораки:
  134
  Допаѓања:
  85
  И јас.

  Сакам да дојде Нова Година :sweat: :sweat:
   
 10. marama

  marama Форумски идол

  Се зачлени на:
  20 април 2010
  Пораки:
  4.780
  Допаѓања:
  64.967
  Пол:
  Женски
  Јас не.
  Сакам да ми ја прифатат врската. :(
   
 11. Fearless

  Fearless Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 септември 2010
  Пораки:
  944
  Допаѓања:
  1.341
  кај мене ок е тоа сега за сега
  Сакам да сум во моментов на некоја плажа и да пијам коктел, и да не се нервирам за ништо :sun:
   
 12. Snowdrop

  Snowdrop Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 ноември 2010
  Пораки:
  38
  Допаѓања:
  32
  И јасс, но повеќе сакам снег ^^
  Во моментов сакам да јадам милка чоколадо :P
   
 13. unique.lady

  unique.lady Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 декември 2010
  Пораки:
  109
  Допаѓања:
  69
  Сакам да ми излезе бебушка мала од стомаков што побрзо да си ги допрам нејзините мали рачинја :inlove:
   
 14. baguf4e

  baguf4e Популарен член

  Се зачлени на:
  17 мај 2010
  Пораки:
  2.880
  Допаѓања:
  3.918
  Пол:
  Женски
  Јас сеуште не :)

  Сакам да ми престане главоболката.
   
 15. sweetyears

  sweetyears Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 септември 2010
  Пораки:
  243
  Допаѓања:
  45
  Во случај да имав и јас би сакала
  Сакам да си го купам тоа блузончето што го видов прееска
   
 16. Name

  Name Популарен член

  Се зачлени на:
  5 јуни 2010
  Пораки:
  1.433
  Допаѓања:
  877
  Пол:
  Женски
  И јас сакам да си купам едно блузиче што го меркам :$
  сакам да помине неделава што побрзо :tmi:
   
 17. malecka.ta

  malecka.ta Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 декември 2010
  Пораки:
  9
  Допаѓања:
  1
  И јас
  Сакам да јадам лазањии мммм....
   
 18. shmizlaa

  shmizlaa Истакнат член

  Се зачлени на:
  22 декември 2010
  Пораки:
  6
  Допаѓања:
  1
  и јас сакааам лазањии.. :D
  сакам да ги поправам оценките во училиште :worried: :D
   
 19. Angel4e123

  Angel4e123 Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 јуни 2010
  Пораки:
  134
  Допаѓања:
  85
  И јаааааааас! ;(

  Сакам ... Сакам да јадам милкааа!
   
 20. shmizlaa

  shmizlaa Истакнат член

  Се зачлени на:
  22 декември 2010
  Пораки:
  6
  Допаѓања:
  1
  имам дома слатки ..
  сакам да имам се што ке посакам ! :D