Сакам ..

Дискусија во 'Форумски игри' започната од Buttterfly, 21 ноември 2010.

 1. inuska

  inuska Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 април 2010
  Пораки:
  114
  Допаѓања:
  53
  Пол:
  Женски
  И јас

  Сакам да сум машко.
   
 2. shmizlaa

  shmizlaa Истакнат член

  Се зачлени на:
  22 декември 2010
  Пораки:
  6
  Допаѓања:
  1
  барем еден ден :D
  сакам да нема испрашување во училиште :D
   
 3. sweetyears

  sweetyears Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 септември 2010
  Пораки:
  243
  Допаѓања:
  45
  И јас
  Сакам брз интернет
   
 4. nate.k

  nate.k Истакнат член

  Се зачлени на:
  22 јуни 2010
  Пораки:
  17
  Допаѓања:
  8
  Koj ne :)
  Sakam da odam vo Francija (potocno Paris...)
   
 5. shmizlaa

  shmizlaa Истакнат член

  Се зачлени на:
  22 декември 2010
  Пораки:
  6
  Допаѓања:
  1
  и јаааааааааас :worried: :D
  сакаам се! :D
   
 6. Name

  Name Популарен член

  Се зачлени на:
  5 јуни 2010
  Пораки:
  1.433
  Допаѓања:
  877
  Пол:
  Женски
  Јас не

  Сакам да престанам да правам грешки во животот :worried:
   
 7. kate-the-great

  kate-the-great Популарен член

  Се зачлени на:
  26 октомври 2010
  Пораки:
  1.473
  Допаѓања:
  1.825
  И јас ... :|

  Сакам оваа Новогодишна вечер да ми биде најубавата досега :$
   
 8. shmizlaa

  shmizlaa Истакнат член

  Се зачлени на:
  22 декември 2010
  Пораки:
  6
  Допаѓања:
  1
  ме тоо :D
  сакам сакам сакаам.. нов мобилен :D
   
 9. Fearless

  Fearless Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 септември 2010
  Пораки:
  944
  Допаѓања:
  1.341
  ЈАс не
  Сакам утре дечкото да не ме разочара :@
   
 10. stilas7

  stilas7 Популарен член

  Се зачлени на:
  6 јули 2010
  Пораки:
  1.018
  Допаѓања:
  682
  мене ништо не може веќе да ме изненади од него.
  сакам секс.
   
 11. shmizlaa

  shmizlaa Истакнат член

  Се зачлени на:
  22 декември 2010
  Пораки:
  6
  Допаѓања:
  1
  јас не :D
  сакам автомобил! :D
   
 12. stilas7

  stilas7 Популарен член

  Се зачлени на:
  6 јули 2010
  Пораки:
  1.018
  Допаѓања:
  682
  сакам и јас ама не знам да го возам.
  сакам љубов и мир.
   
 13. Juicy

  Juicy Популарен член

  Се зачлени на:
  16 декември 2010
  Пораки:
  1.705
  Допаѓања:
  9.167
  Пол:
  Женски
  И јас сакам .
  Сакам да бидам во публика на Victoria's Secret Fashion Show !! :)
   
 14. sweetyears

  sweetyears Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 септември 2010
  Пораки:
  243
  Допаѓања:
  45
  И јас
  Сакам јадам благо а да не се дебелам
   
 15. Kikkie

  Kikkie Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 октомври 2010
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  И јас
  сакам да одам во Париз :))
   
 16. Hopeful

  Hopeful Популарен член

  Се зачлени на:
  15 јуни 2010
  Пораки:
  997
  Допаѓања:
  1.467
  И јассс
  Сакам да немам за учење :|
   
 17. sweetyears

  sweetyears Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 септември 2010
  Пораки:
  243
  Допаѓања:
  45
  Јас немам
  Сакам да си купам нови облеки
   
 18. firequeenn

  firequeenn Популарен член

  Се зачлени на:
  15 декември 2010
  Пораки:
  1.402
  Допаѓања:
  2.727
  и јас сакам.
  сакам да си купам нов крем за раце
   
 19. nkaterina

  nkaterina Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 јануари 2011
  Пораки:
  12
  Допаѓања:
  3
  јас не сакам
  сакам да одам во Тунис.
   
 20. Dafnee

  Dafnee Популарен член

  Се зачлени на:
  20 декември 2010
  Пораки:
  340
  Допаѓања:
  1.923
  И јас сакам...
  Сакам кученце...