Сакам ..

Дискусија во 'Форумски игри' започната од Buttterfly, 21 ноември 2010.

 1. KuklickaSk

  KuklickaSk Популарен член

  Се зачлени на:
  20 јуни 2010
  Пораки:
  3.140
  Допаѓања:
  10.216
  Не сакам кученце :)

  Сакам стан само за мене и за него
   
 2. stilas7

  stilas7 Популарен член

  Се зачлени на:
  6 јули 2010
  Пораки:
  1.018
  Допаѓања:
  682
  може.
  сакам ќотек :D
   
 3. TennisBabe

  TennisBabe Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 јануари 2010
  Пораки:
  591
  Допаѓања:
  364
  Не, фала :)
  Сакам неограничен и најбрз интернет на светот ! :P
   
 4. Monna.Monna

  Monna.Monna Популарен член

  Се зачлени на:
  4 ноември 2010
  Пораки:
  3.497
  Допаѓања:
  7.865
  Пол:
  Женски
  И јас.
  Сакам да бидам на Бора Бора.
   
 5. macence85

  macence85 Популарен член

  Се зачлени на:
  30 август 2010
  Пораки:
  1.217
  Допаѓања:
  817
  Охоо најмногу сакам.
  Сакам да имам детенце најбрзо со може :inlove:
   
 6. Leea...22

  Leea...22 Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 јануари 2011
  Пораки:
  71
  Допаѓања:
  110
  И јас тоа најмногу го сакам....
  Сакам што побрзо да се земеме со дечко ми!!!!!
   
 7. mims-89

  mims-89 Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 мај 2010
  Пораки:
  6.488
  Допаѓања:
  24.034
  Ауу не фала рано ми е :D
  Сакам да ме измасира некој со миризливи масла да ми ги измести сите ковчиња :)
   
 8. Eli-sweety

  Eli-sweety Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 декември 2009
  Пораки:
  65
  Допаѓања:
  14
  и јаааааааас сите коски ме болат :Ѕ
  Сакам да сум на летен одмор на плажа со коктелче во рака ммм :)
   
 9. sea-star

  sea-star Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 октомври 2010
  Пораки:
  50
  Допаѓања:
  4
  и јас сакааааааам! :D :D :D :D
  сакам да патувам низ светот!
   
 10. FBI

  FBI Популарен член

  Се зачлени на:
  1 јули 2010
  Пораки:
  1.513
  Допаѓања:
  5.295
  Сакам и јас...по можност во скоро време ;)
  Сакам еден дечко (еден ама вреден) :$
   
 11. mims-89

  mims-89 Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 мај 2010
  Пораки:
  6.488
  Допаѓања:
  24.034
  И јас сакам, само за разлика од тоа што е вреден :) (сега за сега сум на тоа мислење)

  Сакам топла када со меурчиња, етерични малсла, свеќи, музиче да ми пи*и сакс и љубениот тука некаде под водата :)
   
 12. TheCandy880

  TheCandy880 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 август 2010
  Пораки:
  3.992
  Допаѓања:
  6.298
  Пол:
  Женски
  Јас не сакам

  Јас сакам да седнам во авион,и да идам некаде сама на патување барем на недела дена,сама со својот фотоапарат и камерата ;) на пример Париз,НуЈорк,Верона.... :inlove:
   
 13. blueeparadise

  blueeparadise Популарен член

  Се зачлени на:
  22 октомври 2010
  Пораки:
  2.685
  Допаѓања:
  4.101
  Мх, сакам.
  Сакам да си купам книга што ќе ме потсеќа на се што ми се случува, тотално да и се предадам лежејќи во топла када со меурчиња и морска сол. :inlove:
   
 14. LitttleRNBPrincess

  LitttleRNBPrincess Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 јануари 2011
  Пораки:
  791
  Допаѓања:
  918
  Пол:
  Женски
  и јас сакам :)
  сакам да патувам низ целиот свет :D
   
 15. principesa

  principesa Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 февруари 2010
  Пораки:
  167
  Допаѓања:
  73
  И јас сакам.
  Сакам да отидам негде сама и убаво да се одморам.
   
 16. tigerlady

  tigerlady Популарен член

  Се зачлени на:
  21 јануари 2011
  Пораки:
  1.557
  Допаѓања:
  4.954
  и тоа како сакам

  Сакам да си купам секси долг црвен фустан со отворен грб и да го носам кога ќе добијам Оскар =)
   
 17. LadyBug.k

  LadyBug.k Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 октомври 2010
  Пораки:
  34
  Допаѓања:
  13
  оо сакам сакам!
  сакам долг исцрпен шопинг(надвор од МК секако) :D :D
   
 18. SweetCandy

  SweetCandy Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 јануари 2011
  Пораки:
  59
  Допаѓања:
  20
  Сакам да отидам на еден убав долг одмор надвор од земјава со љубовта...Ајде нека дојде побрзо лето :(
   
 19. O.l.i.v.a

  O.l.i.v.a Популарен член

  Се зачлени на:
  26 ноември 2010
  Пораки:
  175
  Допаѓања:
  122
  И ЈАС.
  .. Сакамм, сакаммм... да имам фотографска меморија
   
 20. stilas7

  stilas7 Популарен член

  Се зачлени на:
  6 јули 2010
  Пораки:
  1.018
  Допаѓања:
  682
  не,не
  сакам да јадам тавче гравче со плескавица. :P