Сакам ..

Дискусија во 'Форумски игри' започната од Buttterfly, 21 ноември 2010.

 1. tigerlady

  tigerlady Популарен член

  Се зачлени на:
  21 јануари 2011
  Пораки:
  1.561
  Допаѓања:
  4.986
  ууу не не

  сакам да летам со санката на Дедо Мраз
   
 2. easyyyyy

  easyyyyy Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 јануари 2011
  Пораки:
  320
  Допаѓања:
  173
  јас не сакам
  сакам да си пронајдам вистински пријатели и дечко кој ке ме заслужва :) :angel:
   
 3. Kala007

  Kala007 Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 јануари 2011
  Пораки:
  41
  Допаѓања:
  6
  И јас сакам :)
  Сакам да одам на некое патување полно со авантури во некоја далечна земја како што е Индија :D
   
 4. ANITA5

  ANITA5 Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 септември 2010
  Пораки:
  102
  Допаѓања:
  13
  сакам мир и хармонија...
   
 5. Kala007

  Kala007 Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 јануари 2011
  Пораки:
  41
  Допаѓања:
  6
  И јас сакам :)
  Сакам да јадам полнети пиперки :D :D
   
 6. FBI

  FBI Популарен член

  Се зачлени на:
  1 јули 2010
  Пораки:
  1.513
  Допаѓања:
  5.295
  Обожавам да јадам полнети пиперки,ааааааааа омилено јадење :inlove:
  Сакам коктел
   
 7. BeYourself

  BeYourself Популарен член

  Се зачлени на:
  12 септември 2010
  Пораки:
  1.447
  Допаѓања:
  2.645
  јас не

  сакам да си купам нестле :D
   
 8. eki4k2

  eki4k2 Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 јули 2010
  Пораки:
  138
  Допаѓања:
  41
  Јас не

  Сакам да си купам нов мобилен :D
   
 9. BeYourself

  BeYourself Популарен член

  Се зачлени на:
  12 септември 2010
  Пораки:
  1.447
  Допаѓања:
  2.645
  и јасс! :D

  сакам да одам во Барселона :lol: :lol: :rofl:
   
 10. Bokicka

  Bokicka Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 март 2010
  Пораки:
  691
  Допаѓања:
  688
  Сакаааааааамммммм...

  Едно 50 милијарди евра, мислам дека ќе ми бидат таман, а?

  :D :D :D
   
 11. BeYourself

  BeYourself Популарен член

  Се зачлени на:
  12 септември 2010
  Пораки:
  1.447
  Допаѓања:
  2.645
  и јас мислам така! сакам ги бе :D

  сакам да дојде летотоо! :D
   
 12. Latinna

  Latinna Истакнат член

  Се зачлени на:
  31 декември 2010
  Пораки:
  125
  Допаѓања:
  107
  ОФФ и јас со нетрпение го чекам! :sun: :nod:

  Сакам пари! :swear:
   
 13. blueeparadise

  blueeparadise Популарен член

  Се зачлени на:
  22 октомври 2010
  Пораки:
  2.717
  Допаѓања:
  4.167
  И јас. И тоа многу. Ама навистина ми се потребни, не онака да се расфрлам само со нив. :D
  Сакам искрена и вистинска љубов, да си бидам уште долго покрај него, и да се сакаме, многу, многу.. :)
   
 14. FBI

  FBI Популарен член

  Се зачлени на:
  1 јули 2010
  Пораки:
  1.513
  Допаѓања:
  5.295
  Сакам и јас :)
  Сакам лето, плажа, диско и коктели (и момци) ;)
   
 15. stilas7

  stilas7 Популарен член

  Се зачлени на:
  6 јули 2010
  Пораки:
  1.018
  Допаѓања:
  682
  не баш претерано.
  сакам слобода и љубов до небо голема ;(
   
 16. KuklickaSk

  KuklickaSk Популарен член

  Се зачлени на:
  20 јуни 2010
  Пораки:
  3.161
  Допаѓања:
  10.407
  Сакам и јас љубов за сите деца во светот.

  Сакам да сум се родела на друго место
   
 17. FBI

  FBI Популарен член

  Се зачлени на:
  1 јули 2010
  Пораки:
  1.513
  Допаѓања:
  5.295
  Не сакам :)
  Сакам да се зголеми денот :)
   
 18. IndieGirl

  IndieGirl Популарен член

  Се зачлени на:
  13 октомври 2010
  Пораки:
  846
  Допаѓања:
  705
  и јас :)
  сакам распуст, да се шетам секој ден :)
   
 19. esperanca

  esperanca Популарен член

  Се зачлени на:
  30 октомври 2010
  Пораки:
  1.321
  Допаѓања:
  3.163
  И јас сакам...едвај чекам да дојде :)
  Сакам да одам во Париз :D
   
 20. sweetyears

  sweetyears Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 септември 2010
  Пораки:
  243
  Допаѓања:
  45
  И јас
  Сакам да бев многу богата за да донирав на луѓето од Хаваи