Самодоверба

Дискусија во 'Психологија' започната од Schmetterling, 21 декември 2009.

 1. Nightwish11

  Nightwish11 Активен член

  Се зачлени на:
  19 јануари 2020
  Пораки:
  109
  Допаѓања:
  497
  Пол:
  Женски
  Jas sum licnost so niska samodoverba so strav panika I strav od zivotot se trudam poleka da go iskorenam toa no dosta sum negativna I samokriticna.
   
  На SummerGirl12 му/ѝ се допаѓа ова.
 2. SummerGirl12

  SummerGirl12 Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 април 2016
  Пораки:
  196
  Допаѓања:
  93
  Пол:
  Женски
  Истата сум и јас..Но само верба во Бога и дај се од себе тоа да не биде така....Повеќе излегување повеќе дружби.....Музика и што повеке спорт......Доколку можеш Позз
   
  На Nightwish11 му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Nightwish11

  Nightwish11 Активен член

  Се зачлени на:
  19 јануари 2020
  Пораки:
  109
  Допаѓања:
  497
  Пол:
  Женски
  Neznam Dali toa go pravat padovite vo zivotot I sekogash stravuvam deka Pak ke se sluci nesto Sto ke me izleta od pravecot za zhal trgni zastani sum.:worried: