1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Свети Николе

Дискусија во 'Канта' започната од lightning123, 21 февруари 2014.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. lightning123

  lightning123 Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 јануари 2014
  Пораки:
  801
  Допаѓања:
  391
  Колку што видов теми за другите градови има, но за моето Свети Николе нема. Дали сте биле овде? Ви се допаѓа ли хаосот во овој мал град? Според мене ужас е, едвај чекам да завршам средно образование и бришка. :)
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.871
  Допаѓања:
  65.862
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.