1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Свршување

Дискусија во 'Канта' започната од Toksichnata, 19 јули 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Toksichnata

  Toksichnata Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 април 2011
  Пораки:
  61
  Допаѓања:
  3
  Зенски .. имам едно прашање до вас .. што значи да сврши машко на вас .. една моја другарка ми вика дека ако сврши машко на тебе дека почнува да те засакува ..? дај ве молам кажете миии .
   
 2. DAngel

  DAngel Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 март 2011
  Пораки:
  11.211
  Допаѓања:
  56.925
  Да, а ако сврши во тебе значи дека сака да те земе за жена.
   
  На jarec6 му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Marilyn-Monroe

  Marilyn-Monroe Популарен член

  Се зачлени на:
  24 декември 2010
  Пораки:
  1.805
  Допаѓања:
  5.895
  Свршување. Значи свршување. Сака да се свршите. Веридба. Строј. Давање збор.
  Љубов. Исконска. Класична. :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove:
   
  На FBI, Hiii, caroline.costa и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 4. slavica999

  slavica999 Популарен член

  Се зачлени на:
  27 декември 2009
  Пораки:
  4.327
  Допаѓања:
  5.334
  :D :D :D Другарка ти, ти соли памет, туку прашај ја што значи ако ти сврши во уста ?!?!?
   
 5. Toksichnata

  Toksichnata Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 април 2011
  Пораки:
  61
  Допаѓања:
  3
  ххх ... па незнам така ми кажа она мене ... иначе сакал да ме земе за жена .. ненен рано е хахха .. вчера бевме заедно и ми сврши на маичката .. лом бев затоа незнам што е работата а што е ако ти сврши у уста ?
   
 6. caroline.costa

  caroline.costa Популарен член

  Се зачлени на:
  29 октомври 2010
  Пораки:
  1.268
  Допаѓања:
  2.587
  А колку години си? :^)
   
 7. DAngel

  DAngel Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 март 2011
  Пораки:
  11.211
  Допаѓања:
  56.925
  Па тоа е како што се мачкаат со торта на свадбата, знаеш, кој прв измачка тој ќе биде главен во куќата, значи никако не му давај да ти сврши во уста, ако ти сврши цел живот ќе ти кажува што да правиш.
   
 8. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.733
  Допаѓања:
  5.151
  Темата е заклучена бидејќи не поттикнува дискусија.
  И, има ваква ;) seks/orgazam-t148/
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.