1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Св. Валентајн

Дискусија во 'Канта' започната од Kasandra123, 7 февруари 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Kasandra123

  Kasandra123 Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 февруари 2011
  Пораки:
  138
  Допаѓања:
  22
  Може ли да ми дадете совет, што да му направам\купам на дечко ми за Валентајн, затоа што мислам купување мече е глупо :^) :( хелп! дајте ми идеи плс :///
   
 2. Srekicka

  Srekicka Популарен член

  Се зачлени на:
  14 мај 2010
  Пораки:
  1.863
  Допаѓања:
  2.846
 3. Kasandra123

  Kasandra123 Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 февруари 2011
  Пораки:
  138
  Допаѓања:
  22
  Фала Среќичка :)))
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.