1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Св. Валентин 2019 - Идеи за поклон

Дискусија во 'Канта' започната од Elinora, 4 февруари 2019.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Elinora

  Elinora Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 јануари 2018
  Пораки:
  179
  Допаѓања:
  549
  Пол:
  Женски
  Феминки да си помогнеме меѓусебно при изборот на поклон за саканите за денот на заљубените :)
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  20.446
  Допаѓања:
  58.556
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.