1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Св валентин

Дискусија во 'Канта' започната од riistova1, 1 февруари 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. riistova1

  riistova1 Активен член

  Се зачлени на:
  1 февруари 2012
  Пораки:
  5
  Допаѓања:
  0
  Имам 16 години заедно сме 3 месеци и незнам што да му купам за Св.Валентин ако може некој идеи.. ама да биде нешто интересно...
   
 2. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.732
  Допаѓања:
  5.148
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.