1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Седиште за автомобил за бебе

Дискусија во 'Канта' започната од love make up, 16 јануари 2018.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. love make up

  love make up Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 февруари 2016
  Пораки:
  72
  Допаѓања:
  24
  Пол:
  Женски
  Мислам дека се пребарав, но тема за седишта за бебе за автомобил не најдов. Се извинувам ако сум ја промашила, а отварам нова...
  Па ми треба помош околу тоа како да одберам добро седиште, каде може да се најде, по која цена...? Како сте задоволни вие од вашите...
   
 2. danichap

  danichap Moderator Член на тимот

  Се зачлени на:
  26 јуни 2011
  Пораки:
  14.169
  Допаѓања:
  240.082
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.