Форумџика на годината 2021
 1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Седиште за во автомобил

Дискусија во 'Канта' започната од elenaklasik, 10 ноември 2020.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. elenaklasik

  elenaklasik Популарен член

  Се зачлени на:
  1 јануари 2010
  Пораки:
  1.696
  Допаѓања:
  4.475
  Пол:
  Женски
  Седиште за бебе/дете

  Какви седишта имате за бебињата/дечињата за во автомобил?

  Какви опции треба да барам да има едно седиште?

  Која марка ја имате, задоволни?

  *Двапати пребарав низ темите, има за транспортери, колички, хранилки и сѐ останато, ама за седиште не најдов. :)
  Ако сум погрешила, се извинувам, нека се отстрани темата.
   
  На Филотеа му/ѝ се допаѓа ова.
 2. fana

  fana Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 август 2012
  Пораки:
  9.574
  Допаѓања:
  66.622
  Пол:
  Женски
  https://forum.femina.mk/threads/Посебно-седиште-во-автомобилот-за-деца.3000/page-4
  Повели :)
   
 3. elenaklasik

  elenaklasik Популарен член

  Се зачлени на:
  1 јануари 2010
  Пораки:
  1.696
  Допаѓања:
  4.475
  Пол:
  Женски
  На fana му/ѝ се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.