Секојдневен изглед за во средно училиште

Дискусија во 'Канта' започната од Boomgirl, 7 декември 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Boomgirl

  Boomgirl Активен член

  Се зачлени на:
  22 мај 2012
  Пораки:
  72
  Допаѓања:
  25
  Феминки заинтересирана сум за вашите мислења...
  Дали секојдневно за на училиште користите шминка ..каков стил на облекување користите ..дали би носеле и тренерки ???
  Колку време искористувате за подготвување за на училиште ..каков ранец носите..
  И дали ви е здодевно од секојдневното подготвување за на училиште !!?? да се обидеме и со поставување на слики на темава ...вашиот секојдневен стил за на училиште .
  Ако не ви се допаѓа темава ,слободно затворете ја :( ..Однапред ви благодарам .. :)
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  19.527
  Допаѓања:
  51.186
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.