1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Сериозно прашање!

Дискусија во 'Канта' започната од 1kЗОШТО 1кЗАТОА, 14 март 2017.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. 1kЗОШТО 1кЗАТОА

  1kЗОШТО 1кЗАТОА Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 март 2017
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Машки
  Поздрав до сите форумки!
  Разбирам дека повекето овде сте заради забава но јас би прашал дали има меѓу вас и некоја со професија сексолог или психолог со искуство по прашања околу интимните односи во бракот?
   
 2. Summerlover

  Summerlover Форумски идол

  Се зачлени на:
  5 август 2010
  Пораки:
  5.531
  Допаѓања:
  34.904
  Сподели што те мачи, можеби некој се наоѓа во слична ситуација или го имал истиот проблем, па успешно го решил :)
  :d::drunk:
   
  На Rebecca_R му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Rebecca_R

  Rebecca_R Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 октомври 2016
  Пораки:
  3.083
  Допаѓања:
  55.706
  Пол:
  Женски
  Ние овде сме нелиценцирани и без диплома. Ама се знаеме. (highfive)
   
  На elimkd, Cinderfakinrella, Bender Rodriguez и 6 други им се допаѓа ова.
 4. EvAngelos

  EvAngelos Популарен член

  Се зачлени на:
  25 февруари 2012
  Пораки:
  3.569
  Допаѓања:
  9.814
  Пол:
  Машки
  Слободно прашај, овде сите се сексолози и психолози, само не сме лиценцирани за апчиња да препишуваме :)
   
  На SummerGirl, buba4e89, Cinderfakinrella и 6 други им се допаѓа ова.
 5. atala

  atala Популарен член

  Се зачлени на:
  30 март 2011
  Пораки:
  1.162
  Допаѓања:
  939
  Пол:
  Женски
  Убаво ти објасниле,нема овде сексолози,ниту,пак,псохолози,сите сме помалку или повеќе лаици.Во подфорумот Брак има ваква тема,постирај го таму твојот проблем ако реално постои,ако не си некој трол што сака да се зафркава:https://forum.femina.mk/threads/Секс-во-бракот.27012/
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.