1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Се за првиот секс...

Дискусија во 'Канта' започната од Keri92, 24 септември 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Keri92

  Keri92 Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 септември 2010
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Ке може убаво да ми објасните што и како ви се случувало за време на првиот секс.
  Дали ви течело крф и дали ве болело.. Фала однапред!
   
 2. OrdinaryGirl

  OrdinaryGirl Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 февруари 2010
  Пораки:
  1.453
  Допаѓања:
  497
 3. OrdinaryGirl

  OrdinaryGirl Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 февруари 2010
  Пораки:
  1.453
  Допаѓања:
  497
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.