Сила (Sıla)

Дискусија во 'Канта' започната од Mosquiita, 22 февруари 2014.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Mosquiita

  Mosquiita Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 јуни 2013
  Пораки:
  240
  Допаѓања:
  663
  ,,Сила,, е новата турска серија која ќе биде емитувана на Сител наскоро.


  Серијава ја гледам на нет и навистина топло ви ја препорачувам да ја гледате :) :) Прекрасна е ! Па ајде феминки ,,Дали ќе ја гледате?,, и вашите коментари за неа :D
   

  Прикачени фајлови:

 2. lightning123

  lightning123 Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 јануари 2014
  Пораки:
  801
  Допаѓања:
  390
  Интересни ли ви се турските серии? Јас само понекогаш ја гледам Судбината на Фатмаѓул ама само кога ми е ептен досадно. Така што не планирам ни оваа да ја гледам. |-)
   
 3. Saricko

  Saricko Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 септември 2013
  Пораки:
  330
  Допаѓања:
  1.135
  па кога вака топло ни ја препорачуваш ..јас сигурно ќе ја гледам :) :) :)
   
 4. ane.bella

  ane.bella Популарен член

  Се зачлени на:
  18 јуни 2011
  Пораки:
  2.118
  Допаѓања:
  17.728
  Пол:
  Женски
  Темава ви е дупла.Јас имам отворено тема за оваа серија уште пред една година
   
 5. Mosquiita

  Mosquiita Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 јуни 2013
  Пораки:
  240
  Допаѓања:
  663
  Тогаш.нека оди во канта јас не ја надов акпо може линк?
   
 6. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  19.057
  Допаѓања:
  48.363
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.