1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Силување

Дискусија во 'Психологија' започната од blond, 27 септември 2010.

  1. smiley22

    smiley22 Истакнат член

    Се зачлени на:
    11 април 2012
    Пораки:
    670
    Допаѓања:
    350

    ни јас незнам што гледаат во 5 годишно дете,незнам само знам дека таков човек не е нормален....... :devil:.....фала му на бога досега не ми се случило,иако можеше бидејки имав дечко кој сакаше,се рзбира јас не му дозволив и затоа многу пати се обиде со сила но не успеа...
     
  2. AnimeHQ

    AnimeHQ Истакнат член

    Се зачлени на:
    24 март 2012
    Пораки:
    100
    Допаѓања:
    246
    За вакви кастрација му е мајката.

    Да бе , навистина! - и не сум сурова, иако многумина ме етикираа како сурова личност, не бе, само сум реална, аманте! :(

    Имав 17 години кога „пријателон“ на кој што му веруваа моите повеке од се , се обиде да ме силува! -

    Бев ведра девојка, немаше минутка од денот а да не сум насмеана, да не ги насмеам другите, после тоа - се затворив во себе, исклучив секаков контакт со луѓето, не комуницирав со никој, се затворив меѓу 4ри зида, одев нашколо - помагав дома и натраг до утре на компјутер, си зборував со него! имав осечај дека само тој ме разбираше.

    Никој не се сети да праша што се случи, зошто одеднаш се променив??? каде е веселото девојче?
    - Дете кое што ја прекина комуникацијата чак и со родителите, муабет ни беше „добро утро“ , „догледање“ , „што ке работиме денеска“ тоа ...
    Да прашаа што ми е - можеби и ке им кажев..

    .... ама не...

    .. на нив и на останатите во потесното семејство им беше полесно да веруваат дека некој ми напрајл магија - ебате болните умови! , да ми опростите на изразот ама неможам да пронајдам збор со кој би ги оправдала.
    Заместо да прашаат што ми е, како се осечам,што се случи наеднас - тие ме носеја бо бајачки. ;(

    После долги години, сега сум 20 години (добро - уште малку :lol: ) , почнав да воспоставувам комуникација со луѓето, да се дружам, да излезам до чаршија да прошетам малку, на чист воздух. Полека се исправам на нозе.

    Сакав да идам на психолох - ама не, што ке помисли народот, да ви го ебам болниот ум.

    .. до ден денес се плашам од момче кое што ке ми пријди, увек се потсетувам натоа, и тука застанувам.
     
    На hermosa, LGBT, La.Reina.Del.Sur и 1 друга личност им се допаѓа ова.
  3. H.VAGA

    H.VAGA Популарен член

    Се зачлени на:
    10 април 2012
    Пораки:
    1.722
    Допаѓања:
    6.128
    на вакви ни смртна казна не им е доволна.на знам како можат да го уништат животот на некој друг
    а родителите бајачки,гатачки.полесно им е да поверуваат во тоа
     
  4. samomarija

    samomarija Истакнат член

    Се зачлени на:
    11 декември 2011
    Пораки:
    75
    Допаѓања:
    45
    Силувањето е најлошото нешто што може да му се случи на некоја девојка.. му благодарам на бог досега ми се нема случено такво нешто.. а за таквите треба смртна казна дефинитивно..
     
  5. blond.bunny

    blond.bunny Истакнат член

    Се зачлени на:
    24 јули 2011
    Пораки:
    255
    Допаѓања:
    122
    KASTRIRANJE :@ a so e najironicno se poveke devojki se siluvani od svoite deckovci..
     
  6. girl-miri

    girl-miri Форумски идол

    Се зачлени на:
    19 октомври 2011
    Пораки:
    7.698
    Допаѓања:
    19.879
    Пол:
    Женски
    се случувало се во љубовната врска,али да дојде до тоа да ме силува :tmi: не дај господ..
    ги мразам таквите работи ужасно :^) :devil:

    господ на никој да не му даде такво нешто..никогаш!.
     
  7. phoenix4235

    phoenix4235 Истакнат член

    Се зачлени на:
    7 јули 2011
    Пораки:
    524
    Допаѓања:
    201
    Жално за сите девојки кои вакво нешто претрпеле. Бог нека ви даде мир за да продолжите со животот... Денешницава ни е за никаде, да ти е страв да излезиш до продавница
    Фала му на Бога вакво нешто не сум доживеала ни на најголемиот душман не му го посакувам...
    Инаку за кастрирањето и јас сум ЗА, но пред некое време кога на вести се зборуваше за случаите кога силувале и баби разговарав со еден роднина кој е психолог на оваа тема и ми вика за таквите физичкиот акт е најмалото задоволство... Нив и да ги кастрираш пак ќе продолжат ако се на слобода ќе најдат милион начини психата да си ја задоволат нив тоа најмногу ги исполнува... Светот ни е полн со монструми, што се не крепи земјава...
     
  8. ludoto19

    ludoto19 Форумски идол

    Се зачлени на:
    1 март 2010
    Пораки:
    7.228
    Допаѓања:
    41.466
    Три непознати лица синоќа силувале една Французинка во хотел и на паркинг во Скопје.
    22-годишната девојка и’ рекла на полицијата оти се сомнева дека силувачите и’ ставиле дрога во пијачката во дискотеката од каде што насилно ја изнеле пред да ја однесат во хотелот.

    Синоќа, околу 3 часот, 22-годишната Французинка во дискотеката “Колосеум“ во Скопје се запознала со едно машко лице кое што и’ понудило пијалок, кој истата го примила. 20 минути подоцна лицето ја фатило за рака и насила ја однело надвор, а потоа ја качил во такси возило и ја однел во хотел каде што ја силувал. Сторителот потоа повикал уште три непознати лица кои дошле со црвен автомобил, ја ставиле во возилото и ја однеле на паркинг во близина на хотелот, каде две лица ја силувале, додека третото седело во возилото.

    Девојката кога го пријавила случајот во полиција рекла дека најверојатно во пијалокот и’ било ставено нешто, бидејќи истата немала сила да вика и да се брани.

    ПС-Центар превзема мерки за расчистување на настанот.


    :x :x :x :x :x :x :x :x
     
  9. Dvolicen

    Dvolicen Популарен член

    Се зачлени на:
    1 јуни 2012
    Пораки:
    1.431
    Допаѓања:
    3.485
    Штета за девојката ,навистина не ги разбирам таквите НЕлуѓе .Инаку за тој случај мислам дека може мн брзо и лесно да се разреши бидејки на влезот и во дискотеките секаде има камери , + за да изнајмиш соба во некој хотел мора да се остави податоци и л.к .Колку и да не била светица не го заслужила тоа
     
  10. ilipili

    ilipili Популарен член

    Се зачлени на:
    19 април 2012
    Пораки:
    1.310
    Допаѓања:
    4.992
    Ох господе боже,да и е страв на девојка да оди во кафич.За ваквите само кастрација и доживотен затвор.Жално за девојката,какви трауми само преживеала ,а тие никаквеците си уживаа.Дај боже девојката што побрзо да се опорави,а тие да ги фатат и да изгнијат во затвор :devil:
     
    На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
  11. phoenix4235

    phoenix4235 Истакнат член

    Се зачлени на:
    7 јули 2011
    Пораки:
    524
    Допаѓања:
    201
    Доцна синоќа во Полициската станица во Крива Паланка е пријавено дека 61-годишниот П.Т. од Крива Паланка извршил полов напад врз неговата малолетна внука.

    Полициските службеници разговарале со девојчето по што е утврдено дека пријавениот извршил обљуба над истата, а потоа и се заканил дека ќе ја истепа доколку каже на некого.

    П.Т. е приведен и задржан во Полициската станица во Крива Паланка, и против истиот ќе биде поднесена соодветна пријава.
    :x :x :x :x :x :x :x
     
  12. LGBT

    LGBT Истакнат член

    Се зачлени на:
    12 јули 2011
    Пораки:
    231
    Допаѓања:
    108
    Тој е педофил, уште полошо. Само смрт за таквите.
     
    На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
  13. ludoto19

    ludoto19 Форумски идол

    Се зачлени на:
    1 март 2010
    Пораки:
    7.228
    Допаѓања:
    41.466
    Четириесетгодишен маж се обидел да силува две малолетнички во Охрид, информира МВР.
    Непознатиот маж, околу 14 часот, ги пресретнал двете девојчиња, на возраст од 11 и 12 години, на улицата “Туристичка“ во Охрид. Тој со рака го удрил едното девојче во пределот на задникот, а потоа почнал да се смее на висок тон по што двете со забрзан чекор влегле во зградата.

    Откако влегле во лифтот, мажот дошол по нив и со една рака ја фатил вратата од лифтот, а со другата се потпрел со рамото на лифтот и притоа им се обратил, сакајќи да влезе во лифтот, го фатил едното девојче за здолништето по што почнал да ја влече со намера да ја соблече, но таа со двете раце успеала да ја задржи.

    За тоа време мажот го откопчал патентот од панталоните и го извадил половиот орган. Во еден момент девојчињата успеале да се отргнат од лицето по што избегале, а лицето почнало да вика дека ништо нема да им направи смеејки се наглас.

    Охридската полиција презема мекри за пронаоѓање на лицето.
     
  14. girl.23

    girl.23 Истакнат член

    Се зачлени на:
    2 јули 2011
    Пораки:
    2.129
    Допаѓања:
    1.799
    За случајов во Охрид најстрашно е што се случило на сред бел ден. Има манијаци, посебно летово сите се шетаме разголени, минијатурно облечени, веројатно толку им треба за пленот да им е попривлечен.

    Мора што построги, најстроги казни за ова!!! И се уништува целиот живот на жртвата!
     
    На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
  15. girl.23

    girl.23 Истакнат член

    Се зачлени на:
    2 јули 2011
    Пораки:
    2.129
    Допаѓања:
    1.799
  16. doll.a

    doll.a Популарен член

    Се зачлени на:
    14 јануари 2012
    Пораки:
    1.462
    Допаѓања:
    3.783
    Пол:
    Женски
    Мајко мила да ти е страв да искочиш надвор од мањаци . Како можат така да прават не ми е јасно се психопати постојат.
     
  17. gingerchild

    gingerchild Популарен член

    Се зачлени на:
    19 август 2011
    Пораки:
    1.495
    Допаѓања:
    4.994
    Пол:
    Женски
    За вакви кастрирање таму доле, и да осети, да го боли, да умре од болка.
     
    На La.Reina.Del.Sur и pamelche им се допаѓа ова.
  18. Emche-kremche

    Emche-kremche Истакнат член

    Се зачлени на:
    29 јули 2012
    Пораки:
    106
    Допаѓања:
    112
    Несакав да ја отворам темава ама ете ке искоментирам.
    Ете и мене ми се случи ова неодамна ;( и само една другарка знае.
    Ова ми случи насабајле,во 6,така случајно излегов да се прошетам,а мајка ми беше на работа од 5,а татко ми беше дома,ама ме пушти да излезам (ахх само да не ме пуштеше) и излегов да се прошетам.Еден постар беше (гнаса,а и како смрдеше :puke: :puke: ,ми се поврака кога ке се сетам) почна да ме влече и како за несрека немаше никој да ме спаси јас го молев да ме пушти ама некеше.Една зграда беше одма тука во близина и подрум беше ме одвлече таму... :puke: :puke: ;( И си го направи тоа што сакаше,јас плачев,го молев,колку што ми беше страв толку и гадно ми беше,изгледа не се избањал 1000 години,а и мн ме болеше.Се спасив од него дури кога го направи тоа,и плус откако тоа ми удри неколку шлаканици и ми се закани со нож.Јас излегов надвор,одма дојдов дома,татко ми спиеше и добро што не беше буден и тој ден ми беше тешко,1 месец од дома неможев да излезам,страв ми беше,а и кошмари имам уште.Се плашам со машки да излезам,да не ми направат нешто и затоа никогаш неможам да помислам да имам секс ни сега ни никогаш.Се молам Господ да му направи нешто мн лошо,а се камм што не кажав. ;( ;( Само на пријателот мој му верувам и иако не сум му кажала за ова он со совети без да знае ми даде храброст да сватам дека веке нема назад........
     
  19. untouchableGirl

    untouchableGirl Истакнат член

    Се зачлени на:
    9 август 2012
    Пораки:
    358
    Допаѓања:
    158
    За такви ѓубриња само ова: на сред плоштад да го камшикуваат да го врзат после да му го сечат со тап нож дел по дел и да му забијат еден клинец в газ а тестисите да му се сечат и в уста :devil:
    Гадови!
    А одбрана од вакви ѓубриња: НОСЕТЕ СИ ЕДЕН ЕЛЕКТРОШОК АМА ПОЈАКО ДА ДРМА ПА САМО НЕКА ВЕ ДОПРЕ ДОБРО ЗДРМАЈТЕ ГО ИМА ДА ОФКА!

    Да не си се подречам ми се нема десено. пу пу пу (плукање во пазува и чукање во дрво).
     
    На Lolo5, ennas и MarchelineAmaru им се допаѓа ова.
  20. untouchableGirl

    untouchableGirl Истакнат член

    Се зачлени на:
    9 август 2012
    Пораки:
    358
    Допаѓања:
    158
    Племето негово. :puke: :puke: :puke: :@ па педофилот велел „НИШТО НЕМА ДА ВИ НАПРАВАМ“ ЕЕЈЈ значи ! Бог се најлошо да му даде. ИДИОТ! ПЕДОФИЛ! :@ :@ :@ пред малолетни си го „дрвел“ (извинете за вулгарноста)