1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Синусопластика

Дискусија во 'Здравствени проблеми' започната од ilovemforever, 16 август 2014.

 1. ilovemforever

  ilovemforever Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 август 2014
  Пораки:
  48
  Допаѓања:
  7
  Отворив нова тема затоа што не можев да најдам тема само за ова но ако има избришете ја...
  Ве молам кажете ми нешто повеке околу синусопластиката каква анестезија ке ми ставаат, дали лицето ке ми биде поркиено еллеле многу ми е старв верувајте ве молам кажувајтеееее ;3