1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Сипаница

Дискусија во 'Здравствени проблеми' започната од shapkovae, 29 ноември 2015.

 1. shapkovae

  shapkovae Нов член

  Се зачлени на:
  29 ноември 2015
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Женски
  Здраво
  Сакав да се консултирам околу исхраната кога имам сипаница, да добијам некои препораки.
  Имам 22 години и ја имам крупната сипаница
  Може ли некако да ми помогнете

  Однапред благодарам :)
   
 2. bumbaroska

  bumbaroska Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 ноември 2010
  Пораки:
  227
  Допаѓања:
  392
  Пол:
  Женски
  Posebna ishrana nema mackaj pudrabile kapise so hipermangan do namaluva cesanjto I na toplo da sedis da izlezat pobro
   
  На Сања и stilas7 им се допаѓа ова.