Сите убави мисли ТУКА!

Дискусија во 'Канта' започната од tea4e, 9 септември 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. tea4e

  tea4e Популарен член

  Се зачлени на:
  11 јули 2012
  Пораки:
  3.410
  Допаѓања:
  3.146
  Сте прочитале некој убав цитат, некоја суупер мисла, некое ваше толкување за важните прашања во животот, љубов, среќа, пари,добро - зло, се тоа што сте слушнале напишете тука!!!

  Ајде јас да почнам прва:
  -Јас го разбирам светот како поле за културен натпревар меѓу народите - Гоце Делчев
  - Не постои шминка што може да го направи мозокот да изгледа поубав!


  Ако е несоодветна или дупла веднаш канта!
   
 2. Buttterfly

  Buttterfly Популарен член

  Се зачлени на:
  19 ноември 2010
  Пораки:
  626
  Допаѓања:
  741
 3. Glossy-girl

  Glossy-girl Популарен член

  Се зачлени на:
  4 март 2012
  Пораки:
  3.130
  Допаѓања:
  8.906
  Пол:
  Женски
 4. Elenuskaa

  Elenuskaa Популарен член

  Се зачлени на:
  11 септември 2011
  Пораки:
  1.866
  Допаѓања:
  2.034
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.