1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Си било еднаш ( Once upon a time )

Дискусија во 'Канта' започната од monni.t, 10 август 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. monni.t

  monni.t Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 јули 2011
  Пораки:
  244
  Допаѓања:
  205
  Се работи за ликови од бајки кои се заробени во нов свет, поради проклетство. Само една личност може да ги спаси од проклетството, но таа не верува во тоа. Всушност никој не верува, бидејќи не се сеќаваат на ништо. Сепак некои ликовите имаат некои спомени од претходниот живот.
  Глумците се преубави ( повеќето де ) :inlove:
  Го гледа ли некој филмов ?!
  ако има ваква тема, канта на оваа ;)
   
 2. Maeeeee

  Maeeeee Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 ноември 2011
  Пораки:
  258
  Допаѓања:
  104
  Дефинитивно најубавв филмм..Го обожавамм..Respect до негоо...А за глумцита стварно се ЖЕШКИ :$ (мислам машките дее да не ме сватите погрешноо) :!: :inlove: 8)
   
 3. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  20.052
  Допаѓања:
  55.909
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.