1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Скелетна аномалија или Прогенија

Дискусија во 'Здравствени проблеми' започната од Beluchi222, 12 август 2015.

 1. Beluchi222

  Beluchi222 Активен член

  Се зачлени на:
  2 април 2015
  Пораки:
  32
  Допаѓања:
  22
 2. Beluchi222

  Beluchi222 Активен член

  Се зачлени на:
  2 април 2015
  Пораки:
  32
  Допаѓања:
  22
  Здраво, разгледав добро на форумот и не најдов ваква тема, доколку има слободно избришете ја.
  Па да ве прашам она што ме интересира, дали некој од вас има или имал прогенија на вилица и било решено со операција хируршки на максило фацијална хирургија, па споделете искуства доколку имате.
  :*:*:*