1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Скинат кондом

Дискусија во 'Канта' започната од nenormalna6666, 19 јули 2020.

?

Еве вака имам еден мал проблем, синоќа имавме однос и се скина кондомот, осетив нешто топло и како п

 1. Немам појма

  1 глас(а)
  100,0%
 2. Не сум бремена

  0 глас(а)
  0,0%
Дозволен е избор на повеќе опции
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. nenormalna6666

  nenormalna6666 Активен член

  Се зачлени на:
  19 јули 2020
  Пораки:
  42
  Допаѓања:
  11
  Пол:
  Женски
  Во неизвесна ситуација сум
   
 2. piksooki

  piksooki Популарен член

  Се зачлени на:
  21 јануари 2015
  Пораки:
  1.783
  Допаѓања:
  10.897
  Пол:
  Женски
  Чим претчувството те навело да отвориш тема...Трудна си
   
 3. GirlRose

  GirlRose Форумски идол

  Се зачлени на:
  16 јануари 2014
  Пораки:
  4.877
  Допаѓања:
  25.468
  Ништо чудно да си бремена. Плодни денови ти беа?
   
 4. Bitter-Sweet

  Bitter-Sweet Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 мај 2010
  Пораки:
  12.183
  Допаѓања:
  70.143
  Пол:
  Женски
  Тој па не ти кажа што напраил? :^)
   
 5. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.085
  Допаѓања:
  61.959
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.