1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Скопје Гори 2011

Дискусија во 'Канта' започната од Gabriela87, 16 мај 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Gabriela87

  Gabriela87 Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 април 2011
  Пораки:
  12
  Допаѓања:
  1
  Headline-ри се Британците Hurts,a потврдени се и следните бендови: електронската европска атракција Gramophodzije, извонредниот белградски реге состав S.A.R.S., хрватските Elemental и нашите Чалгија Саунд Систем.
   
 2. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.732
  Допаѓања:
  5.151
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.