babylove овошни кашички

Скопје

Дискусија во 'Канта' започната од danniela5, 24 ноември 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. danniela5

  danniela5 Популарен член

  Се зачлени на:
  24 јуни 2011
  Пораки:
  1.308
  Допаѓања:
  879
  Пол:
  Женски
  Најпрвин ако има ваква тема слободно нека оди в канта ! Најсоодветно ми беше да ја отворам темава овде , друго слично не видов , ако не треба тука модераторите слободно нека ја преместат.

  Во оваа тема може да споделуваме мислења за градот, новости, каде има забави, журки, кој објект каде се наоѓа, омилени места за јадење и слично :)

  Па утре ќе одиме во Скопје од училиште за да се посетат културните знаменитости во градот. Меѓутоа ни преостануваат сигурно 3-4 часа за да „дремиме“ некаде низ градот. Може да ми кажете некое место за јадење ( пицерија или сендвичара по можност ) ? И ако не ви е тешко отприлика да ми опишете каде е бидејќи не сум го посетувала многу пати овој град?
   
 2. danniela5

  danniela5 Популарен член

  Се зачлени на:
  24 јуни 2011
  Пораки:
  1.308
  Допаѓања:
  879
  Пол:
  Женски
  Па можеби може клуч на темава бидејќи нема заинтересираност :)
   
 3. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  19.286
  Допаѓања:
  50.011
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.