Скриена камера

Дискусија во 'Насмевка' започната од Snow-Queen, 26 април 2013.

 1. Snow-Queen

  Snow-Queen Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 ноември 2011
  Пораки:
  15.267
  Допаѓања:
  14.967
  Пол:
  Женски
  Колку често гледате?
  Овдека постирајте видеа, од навистина добри и успешни скриени камери :lol: :rofl: ова со девојчево е :x

  http://www.youtube.com/watch?v=RQ8pk1_xdfE
   
  На t-sweet му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Butterfly-Girl

  Butterfly-Girl Популарен член

  Се зачлени на:
  4 јануари 2013
  Пораки:
  947
  Допаѓања:
  506
  Пол:
  Женски
 3. girl-miri

  girl-miri Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 октомври 2011
  Пораки:
  7.666
  Допаѓања:
  19.742
  Пол:
  Женски
 4. Jule.Sk

  Jule.Sk Популарен член

  Се зачлени на:
  28 мај 2011
  Пораки:
  1.315
  Допаѓања:
  734
  Пол:
  Женски
  Сакам да гледам скриена камера хумор да се насмееш а не како што знаат да направат да те стрефи срце да останеш на лице место...
  Оваа ми е многу интересна :D
  http://www.youtube.com/watch?v=8Rl6tOyuLHY

  Инаку во Русија беше забрането да има скриена камера затоа што убија човек т.е тој од скриена камера..
  Еве можете да видите овде...жално
  http://www.youtube.com/watch?v=ZTt_NJgiHiI
   
 5. SummerGirl

  SummerGirl Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 март 2010
  Пораки:
  13.775
  Допаѓања:
  25.274
  Пол:
  Женски
 6. Flower27

  Flower27 Популарен член

  Се зачлени на:
  6 декември 2012
  Пораки:
  1.508
  Допаѓања:
  4.149
  Пол:
  Женски
 7. buba4e89

  buba4e89 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 август 2012
  Пораки:
  19.251
  Допаѓања:
  122.465
  Пол:
  Женски
  Ајдее ич немаат креативност луѓево, скриена камера на гробишта бог да чува.
  Ги исплашија луѓево за мерак демек смешно, сега за задушница никој нема да отиде од таков психички страв.
  Болна работа.
   
 8. Cvetetto

  Cvetetto Популарен член

  Се зачлени на:
  8 септември 2011
  Пораки:
  2.834
  Допаѓања:
  1.893
  Пол:
  Женски
  Понекогаш ги гледам и се смеам лелле мори мајко иначе кога ќе ги најдам на тв тогаш ги гледа то е шо е :D
   
 9. iloveyou29

  iloveyou29 Queen of beauty

  Се зачлени на:
  14 мај 2012
  Пораки:
  5.524
  Допаѓања:
  30.944
  Пол:
  Женски
 10. Butterfly-Girl

  Butterfly-Girl Популарен член

  Се зачлени на:
  4 јануари 2013
  Пораки:
  947
  Допаѓања:
  506
  Пол:
  Женски
 11. vitomir

  vitomir Нов член

  Се зачлени на:
  4 ноември 2011
  Пораки:
  2.095
  Допаѓања:
  3.620
 12. SummerGirl

  SummerGirl Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 март 2010
  Пораки:
  13.775
  Допаѓања:
  25.274
  Пол:
  Женски