1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Слаба бешика

Дискусија во 'Здравствени проблеми' започната од Gordsim, 29 октомври 2018.

 1. Gordsim

  Gordsim Нов член

  Се зачлени на:
  15 октомври 2018
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Женски
  ве молам некој да ми одговори на оваа тема. Дали секогаш решението мора да биде оперативен зафат доколку имате проблеми со спуштена бешика и некој да ми сподели свое искуство.