1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Слабеење и затегнување :)

Дискусија во 'Канта' започната од Iv.girl55, 9 јуни 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Iv.girl55

  Iv.girl55 Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 јуни 2013
  Пораки:
  235
  Допаѓања:
  100
  Пол:
  Женски
  Девојки, кажете некој начин за побрзо слабеење на -5 килограми, затегнувањето си иде само по себе со вежби.. Само за делот кај стомакот :)
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  20.446
  Допаѓања:
  58.556
  Пол:
  Женски
  fitnes/kako-do-ramen-stomak-t2426/
  Ова е една од темите кои можеш да ги разгледаш, а разгледај го и подфорумот за Диети, сигурно ќе најдеш одговор. :)
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.