1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Слаткии

Дискусија во 'Канта' започната од slatkoo, 7 април 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. slatkoo

  slatkoo Активен член

  Се зачлени на:
  25 март 2012
  Пораки:
  22
  Допаѓања:
  0
  Ми се јади некакви слатки ама не знам какви ајде дајте некој рецепт да направам...!! Незнам што да правам...... :worried: :worried:
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.793
  Допаѓања:
  65.509
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.