Форумџика на годината 2021
 1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Слепо црево

Дискусија во 'Здравствени проблеми' започната од flowergarden, 17 мај 2011.

 1. asdas

  asdas Популарен член

  Се зачлени на:
  6 јули 2010
  Пораки:
  954
  Допаѓања:
  1.734
  Оди на доктор ако уште не си појдена, имаш основа за сомнеж.
   
 2. Azeret

  Azeret Активен член

  Се зачлени на:
  11 јуни 2020
  Пораки:
  89
  Допаѓања:
  21
  Sega 2 dena veke ne me boli ako me dari pal ke odam fala ti
   
 3. d3likvent

  d3likvent Активен член

  Се зачлени на:
  28 април 2020
  Пораки:
  22
  Допаѓања:
  9
  Пол:
  Машки
  Ме фаќа паника помошшш. Од нигде никаде кренав температура и денес кога станав малце почна да ме пецка во долниот дел од стомакот а исто и вчера вечерта пред да легнам ептен ми е страв.
   
 4. Илина Дол

  Илина Дол Активен член

  Се зачлени на:
  19 мај 2019
  Пораки:
  54
  Допаѓања:
  17
  Пол:
  Женски
  Здраво друштво... имам веќе една недела тапа болка во десниот долен дел на стомакот којашто се шири и од позади од време на време . Значи не сум имала остра болка , навечер спијам супер (не осеќам ништо) , функционирам нормално , во движење не осеќам болка ...
  Дали мислите дека има причина за загриженост ? Работата е што докторот ми е на одмор оваа недела . Дали да чекам до наредната или да реагирам веднаш ?
  И + болкава ми се појави еден ден после започната терапија за тироидна жлезда (намалена функција) . :/