1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Слики од вашите рачни изработки, модни парчиња, декорации...

Дискусија во 'Канта' започната од bubu.chau, 20 ноември 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. bubu.chau

  bubu.chau Активен член

  Се зачлени на:
  18 ноември 2011
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  Во оваа тема сакам ги споделиме нашите размислувања, идеи, рачни изработки и секакви работи што сте ги направиле сами...низ слики :$
   
 2. Divinebutterfly

  Divinebutterfly Популарен член

  Се зачлени на:
  17 јули 2011
  Пораки:
  2.964
  Допаѓања:
  9.974
  Пол:
  Женски
  Има ваква тема moda-i-stil/napravi-sam-garderoba-nakit-t4101/
  Проверувај пред да отвориш тема,еве можеби и ќе си најдиш нешто тука,има преубави идеи ;)
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.