1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Слободна течност во мала карлица

Дискусија во 'Здравствени проблеми' започната од Miram, 30 јануари 2018.

 1. Miram

  Miram Нов член

  Се зачлени на:
  16 јануари 2018
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Женски
  Знае ли некој да ми каже во врска со оваа дијагноза? Во последно време имам и силни болки во малата карлица, позади кај лумбалните пршлени