1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Смеење до солзи со Маријан Георгиевски

Дискусија во 'Канта' започната од Unfaithful18, 24 јули 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Unfaithful18

  Unfaithful18 Популарен член

  Се зачлени на:
  11 јануари 2010
  Пораки:
  2.382
  Допаѓања:
  1.114
  Пол:
  Женски
  Или не?

  Маријан Георгиевски е дипломиран актер кој со својот актерски талент ни презентира една комична критика на современото живеење и менталитетот на Македонците. Петнаесетина клипови со него во главна улога, за кратко време станаа хит на „YouTube“
  Успевајќи на хумористичен начин да ги прикаже најслабите точки на луѓето човекот се стекна со голема популарност.


  Дали вам ви се допаѓа неговиот хумор, колку тој успева да ве насмее, и која „епизода“ ви е најинтересна?
  Позитивни и негативни критики.
   
 2. SOVRSENSTVO

  SOVRSENSTVO Популарен член

  Се зачлени на:
  20 септември 2010
  Пораки:
  2.790
  Допаѓања:
  1.557
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.