Смени збор од филмски наслов во зборот „Срање’

Дискусија во 'Форумски игри' започната од ccca, 1 мај 2016.

 1. rustiko

  rustiko Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 јули 2013
  Пораки:
  175
  Допаѓања:
  124
  Tres shits sobre sielo hahhahhaahah
   
 2. sjdgo

  sjdgo Форумски идол

  Се зачлени на:
  16 јули 2015
  Пораки:
  5.663
  Допаѓања:
  14.088
  Пол:
  Женски
  Tres mierdas sobre el cielo
   
 3. sjdgo

  sjdgo Форумски идол

  Се зачлени на:
  16 јули 2015
  Пораки:
  5.663
  Допаѓања:
  14.088
  Пол:
  Женски
  Lepa sela lepo sranje
  Mi nismo sranje
  Kako je propalo sranje
   
 4. CrazyGirl15

  CrazyGirl15 Популарен член

  Се зачлени на:
  30 јуни 2011
  Пораки:
  3.778
  Допаѓања:
  19.203
  Пол:
  Женски
  8 mile - 8 shit
  Message in a bottle - shit in a bottle
  Letters to Juliet - shit to Juliet

  :rofl::rofl::rofl:
   
  На BoneMachine му/ѝ се допаѓа ова.
 5. DPK

  DPK Нов член

  Се зачлени на:
  9 мај 2016
  Пораки:
  9
  Допаѓања:
  8
  Пол:
  Женски
  The Fault in Our Stars - The Shits in Our Stars
   
 6. ccca

  ccca Популарен член

  Се зачлени на:
  13 јуни 2013
  Пораки:
  682
  Допаѓања:
  1.198
  saving private ryan - saving private shit
   
 7. VivienLeigh

  VivienLeigh Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 јануари 2016
  Пораки:
  368
  Допаѓања:
  10.080
  Пол:
  Женски
  Live free or die shit :rofl: (Live free or die hard)
  Gone with the shit :rofl::rofl: (Gone with the wind)
   
 8. jelena.rozga

  jelena.rozga Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 јули 2014
  Пораки:
  304
  Допаѓања:
  170
  The Danisg girl- The Danish shit
  Lake House-Lake shit
  Love hurts-Shit hurts
   
 9. KejtV

  KejtV Популарен член

  Се зачлени на:
  5 јануари 2015
  Пораки:
  465
  Допаѓања:
  1.006
  Пол:
  Женски
  Fifty shades of shit :rofl:
   
 10. referentka

  referentka Moderator Член на тимот

  Се зачлени на:
  13 ноември 2012
  Пораки:
  11.087
  Допаѓања:
  284.730
  Terminator.
  Serator.
   
 11. jelena.rozga

  jelena.rozga Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 јули 2014
  Пораки:
  304
  Допаѓања:
  170
  The sweetest shit
   
 12. Kukla994

  Kukla994 Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 ноември 2014
  Пораки:
  3.993
  Допаѓања:
  45.765
  50 shades of shit.
  Velicenstvenoto Sranje:bow:
  Skrieni sranja. (Bihter&Behlul de)
  Maleckoto sranje.
  Gray's shit :smirk:
   
 13. lavicky

  lavicky Активен член

  Се зачлени на:
  10 октомври 2015
  Пораки:
  44
  Допаѓања:
  48
  Пол:
  Женски
  The first shit
   
 14. lavicky

  lavicky Активен член

  Се зачлени на:
  10 октомври 2015
  Пораки:
  44
  Допаѓања:
  48
  Пол:
  Женски
  tengo ganas de mierda hahahhahahahaha
   
 15. allaround

  allaround Популарен член

  Се зачлени на:
  20 август 2015
  Пораки:
  680
  Допаѓања:
  1.430
  Пол:
  Женски
  The Last Shit
  The Shit Code
  Shit with benefits :D
   
 16. shz

  shz Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 септември 2012
  Пораки:
  3.240
  Допаѓања:
  36.972
  Пол:
  Женски
  Dear Shit
   
 17. Kukla994

  Kukla994 Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 ноември 2014
  Пораки:
  3.993
  Допаѓања:
  45.765
  1001-no sranje -.-
   
 18. CrazyGirl15

  CrazyGirl15 Популарен член

  Се зачлени на:
  30 јуни 2011
  Пораки:
  3.778
  Допаѓања:
  19.203
  Пол:
  Женски
  A walk to remember - A shit to remember
  Sweet November - Sweet Shit
  I know what you did last summer - I know what you did last shit
   
 19. Вештерката

  Вештерката Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 јуни 2016
  Пораки:
  24
  Допаѓања:
  93
  Пол:
  Женски
  Wild Child- Wild Shit
   
 20. jelena.rozga

  jelena.rozga Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 јули 2014
  Пораки:
  304
  Допаѓања:
  170
  House at the end of the stret-Shit at the end of the stret
  Million dollar, baby-Milion shits, baby