Смени збор од филмски наслов во зборот „Срање’

Дискусија во 'Форумски игри' започната од ccca, 1 мај 2016.

 1. MagsDestiny

  MagsDestiny Популарен член

  Се зачлени на:
  9 јуни 2011
  Пораки:
  1.846
  Допаѓања:
  16.319
  Пол:
  Женски
  The Neon Shit (The Neon Demon)
  Naomi and Ely's No Shit List (Naomi and Ely's No Kiss List)
   
 2. Вештерката

  Вештерката Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 јуни 2016
  Пораки:
  24
  Допаѓања:
  93
  Пол:
  Женски
  Pitch perfect- Shit perfect
   
  На biGirl му/ѝ се допаѓа ова.
 3. referentka

  referentka Moderator Член на тимот

  Се зачлени на:
  13 ноември 2012
  Пораки:
  11.100
  Допаѓања:
  285.402
  Последно срање у Паризу
  (Последно танго у Паризу) :lol::lol::lol:
   
 4. twilight123

  twilight123 Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 март 2012
  Пораки:
  561
  Допаѓања:
  469
  Пол:
  Женски
  revenant shit
   
 5. MagsDestiny

  MagsDestiny Популарен член

  Се зачлени на:
  9 јуни 2011
  Пораки:
  1.846
  Допаѓања:
  16.319
  Пол:
  Женски
  Revenge of the Green Shit (Revenge of the Green Dragons)
   
 6. Bitter-Sweet

  Bitter-Sweet Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 мај 2010
  Пораки:
  8.694
  Допаѓања:
  50.164
  Пол:
  Женски
  Cabin in the woods - Shit in the woods

  Evil dead - Evil shit

  My Bloody Valentine - My Bloody Shit
   
 7. metallica.girl

  metallica.girl Нов член

  Се зачлени на:
  22 јули 2016
  Пораки:
  7
  Допаѓања:
  4
  Пол:
  Женски
  A new Cinderella story - A new shit story.:lol:
   
  На teteks и teressa им се допаѓа ова.
 8. Tan4ence

  Tan4ence Форумски идол

  Се зачлени на:
  12 октомври 2011
  Пораки:
  4.229
  Допаѓања:
  25.159
  Shit impossible
  The shit code
  Shit hour
  Shit for a dream
  Lord of the shits
  Shit in black
  The shit collector
   
 9. s.w-e.e-t.y

  s.w-e.e-t.y Истакнат член

  Се зачлени на:
  31 јануари 2012
  Пораки:
  216
  Допаѓања:
  426
  Shit again - You again
   
 10. teressa

  teressa Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 март 2016
  Пораки:
  261
  Допаѓања:
  392
  Пол:
  Женски
  Породично благо = Породично срање
   
  На teteks му/ѝ се допаѓа ова.
 11. atala

  atala Популарен член

  Се зачлени на:
  30 март 2011
  Пораки:
  1.136
  Допаѓања:
  893
  Пол:
  Женски
  Down by law-Dawn by shit
  Night on Earth-Night on shit
   
 12. Catnight

  Catnight Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 јули 2016
  Пораки:
  275
  Допаѓања:
  694
  Green Room - Green Shit
  Septembers of Shiraz - Septembers of Shit
   
 13. lavicky

  lavicky Активен член

  Се зачлени на:
  10 октомври 2015
  Пораки:
  44
  Допаѓања:
  48
  Пол:
  Женски
  The diary of a teenage girl-The shit of a teenage girl
   
 14. Machkata

  Machkata Нов член

  Се зачлени на:
  31 јули 2016
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  2
  Пол:
  Женски
  The fault in our stars - The fault in our shits
   
 15. kosmodiks

  kosmodiks Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 јуни 2012
  Пораки:
  370
  Допаѓања:
  249
  Пол:
  Женски
  Зоне Замфирова = Срање Замфирово :rofl:
   
  На Sashko1992 му/ѝ се допаѓа ова.
 16. simonna.a

  simonna.a Форумски идол

  Се зачлени на:
  23 февруари 2013
  Пораки:
  3.799
  Допаѓања:
  23.010
  Пол:
  Женски
  What to shit when you shiting:rofl::whew:
   
  На biGirl му/ѝ се допаѓа ова.
 17. biGirl

  biGirl Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 март 2015
  Пораки:
  1.075
  Допаѓања:
  2.900
  Пол:
  Женски
 18. lovely97

  lovely97 Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 септември 2016
  Пораки:
  708
  Допаѓања:
  9.076
  Пол:
  Женски
  The shit(The vow).
   
 19. blackpanter

  blackpanter Популарен член

  Се зачлени на:
  9 јануари 2015
  Пораки:
  925
  Допаѓања:
  5.836
  Пол:
  Женски
  Men of shit (men of steel)
   
 20. Cinderfakinrella

  Cinderfakinrella Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 ноември 2016
  Пораки:
  943
  Допаѓања:
  7.410
  Пол:
  Женски
  Suicide squad - Shit squad

  Ивкова слава - Ивково срање
   
  На teteks му/ѝ се допаѓа ова.